US Open Cup

Kampprogram

Vælg runde:
  Hjemmehold Resultat Udehold
I går, 11:40 2. division, pulje 2 de ville piger slot 0 - 3 Bomberos 2. division, pulje 2
I går, 12:00 2. division, pulje 2 Børglum United 0 - 2 FC Jensenkk Major League Soccer
I går, 12:20 5. division, pulje 14 The Fed Express 0 - 3 Grønkål Major League Soccer
I går, 12:35 3. division, pulje 4 Flækkehold 2 - 1 The Royals 2. division, pulje 1
I går, 12:45 2. division, pulje 2 Club Sandwich 0 - 4 FC Vojens Wonderboys Major League Soccer
I går, 12:50 3. division, pulje 1 FC Blumen 2 - 3 Hoyland Common Falcons 2. division, pulje 2
I går, 12:55 2. division, pulje 1 Ung Pant FC 5 - 1 Mr noobs 3. division, pulje 3
I går, 12:55 3. division, pulje 4 real hmr 0 - 3 Gunners SC 3. division, pulje 3
I går, 13:05 3. division, pulje 1 Tøsepigen 0 - 3 Hillerød all stars 2. division, pulje 1
I går, 13:15 2. division, pulje 1 Team Breezy 4 - 0 BASILDON UTD 5. division, pulje 9
I går, 13:40 2. division, pulje 1 FC ØVI 1 - 3 drenge fra uefa cuppen Major League Soccer
I går, 15:10 4. division, pulje 7 KRØGH FC 1 - 2 Arya Stark 3. division, pulje 3
I går, 15:25 3. division, pulje 1 Team Martens 0 - 1 Kölner Haie Major League Soccer
I går, 15:30 4. division, pulje 1 Leeds United AFC 1 - 2 Eastleigh FC Major League Soccer
I går, 15:35 2. division, pulje 2 Thailand 6 - 0 Tampa Bay Bandicoots 4. division, pulje 1
I går, 15:55 Major League Soccer Eff zeh kölle 2 - 0 Bristol Rovers FC 3. division, pulje 4
I går, 16:40 3. division, pulje 2 mit gode hold 4 - 0 Red Oak FC 5. division, pulje 6
I går, 16:40 4. division, pulje 3 Waarschoot 1 - 3 sport fanatic 4. division, pulje 2
I går, 16:45 3. division, pulje 2 Dinmorigen 1 - 2 FC John John Major League Soccer
I går, 17:10 3. division, pulje 1 Dame N Doye 1 - 2 AC Mazda 3. division, pulje 1
I går, 17:25 3. division, pulje 1 Tweedy FC 1 - 0 Haderup gutterne 4. division, pulje 6
I går, 17:25 3. division, pulje 2 This dream team 3 - 0 Verte SIPG 3. division, pulje 2
I går, 17:50 Major League Soccer Lossepladsen IF 2 - 1 Hatting Allstars 3. division, pulje 4
I går, 18:05 3. division, pulje 1 Zoenke FC 0 - 3 FC Weber 2. division, pulje 2
I går, 18:20 2. division, pulje 1 Nussi 2 - 0 Hrsholm FC 3. division, pulje 4
I går, 18:25 2. division, pulje 1 FC Chunnam Dragons 0 - 2 Kokholm FC Major League Soccer
I går, 18:55 Major League Soccer Morsø Fighters 2 - 0 Kingstown Bulldogs 5. division, pulje 6
I går, 19:30 2. division, pulje 2 Goldstone Valley FC 0 - 2 Harlem Heroes 4. division, pulje 4
I går, 19:40 5. division, pulje 4 Town Bombers 0 - 2 NsExtra 4. division, pulje 3
I går, 19:45 Major League Soccer Pyllerne 3 - 0 Le Deportivo Veracruz 3. division, pulje 2