Copa do Brasil

Kampprogram

Vælg runde:
  Hjemmehold Resultat Udehold
I dag, 11:55 4. division, pulje 4 soolskiin 9 - 0 Nikolajij 5. division, pulje 12
I dag, 11:55 Campeonato Brasileiro Série A Atlanta Hawks 8 - 0 Claudes Bacon Ryttere 4. division, pulje 7
I dag, 12:10 4. division, pulje 7 Mathex United FC 2 - 1 Maxi bear 4. division, pulje 6
I dag, 12:10 3. division, pulje 4 Team Søgaard Fc 0 - 4 Luftens helte Campeonato Brasileiro Série A
I dag, 12:15 3. division, pulje 4 Stoke City 2 - 0 Islev Finest 4. division, pulje 1
I dag, 12:45 4. division, pulje 1 Slambam United Optakt HvaSåDer 3. division, pulje 1
I dag, 13:15 3. division, pulje 1 Atletico Talento Optakt Harlequins Athletic 3. division, pulje 1
I dag, 13:35 3. division, pulje 2 Fc lutters Optakt March FC 3. division, pulje 4
I dag, 14:10 4. division, pulje 2 FCBiksekage Optakt Dronningborg 4. division, pulje 3
I dag, 14:10 2. division, pulje 1 Faroe islands Optakt Frøsig Fodbold 2. division, pulje 1
I dag, 14:15 3. division, pulje 1 real Lasse Optakt FC OCTAVIA 3. division, pulje 3
I dag, 14:35 2. division, pulje 2 FC Coventry Optakt Trufflers United 4. division, pulje 3
I dag, 14:50 3. division, pulje 4 Blackburn Child Optakt Innovation FC 3. division, pulje 2
I dag, 15:10 3. division, pulje 2 Waka Waka Vigerslev BK Optakt Team Nicole BK 3. division, pulje 2
I dag, 15:50 2. division, pulje 2 Westwood Optakt AC Glumsø 2. division, pulje 2
I dag, 16:05 Campeonato Brasileiro Série A Trojka United Optakt TC Dragons 5. division, pulje 2
I dag, 16:55 3. division, pulje 4 FC Knæhøj Optakt Oklahoma City 4. division, pulje 1
I dag, 17:05 3. division, pulje 3 Copenhagen City Optakt Zecti FC 3. division, pulje 4
I dag, 17:30 2. division, pulje 1 SDU FC Optakt Eagles Football 5. division, pulje 3
I dag, 17:45 4. division, pulje 5 Sydyn CF Optakt Bennets Barske Bisser Campeonato Brasileiro Série A
I dag, 18:30 5. division, pulje 4 Kickbuttawski fc Optakt FC Falcken 4. division, pulje 4
I dag, 18:50 3. division, pulje 3 FC United Junior Optakt Liverpool United CF Campeonato Brasileiro Série A
I dag, 19:30 2. division, pulje 2 Team Nana Optakt Stoke Eagles 4. division, pulje 5
I dag, 19:50 3. division, pulje 2 Jens Det Sorte Lyn Optakt FC Bombe Bombe 3. division, pulje 3
I dag, 20:05 3. division, pulje 2 Fc Tolerance Optakt Aldius BK 3. division, pulje 1
I dag, 20:15 3. division, pulje 3 Fair Catch FC Optakt Guldbørn 5. division, pulje 1