KNVB Beker

Kampprogram

Vælg runde:
  Hjemmehold Resultat Udehold
21/10, 11:50 4. division, pulje 1 New York FC 0 - 2 Team Pyrus 2. division, pulje 1
21/10, 12:50 2. division, pulje 2 FC Vandel mark 1 - 3 FC Bucs Eredivisie
21/10, 12:50 4. division, pulje 1 Nottingham 0 - 3 FUTURAMA CF 2. division, pulje 1
21/10, 13:00 3. division, pulje 2 Lykke IF 1 - 0 FC Sydpå 3. division, pulje 2
21/10, 13:20 3. division, pulje 4 FC Shakhtar Donetsk 2 - 0 FC Rynke 3. division, pulje 2
21/10, 13:25 2. division, pulje 2 Vortex FC 2 - 0 Non Mollare Mai 3. division, pulje 3
21/10, 13:50 4. division, pulje 4 ac fc søren 0 - 2 Atletico Stars Eredivisie
21/10, 14:00 Eredivisie Loyals 2 - 0 Aalborg Boldklub 4. division, pulje 3
21/10, 14:05 2. division, pulje 1 Watton Town Fc 0 - 1 FC Zorninger 3. division, pulje 4
21/10, 14:10 3. division, pulje 2 Bjørnebanden IF 1 - 0 Striwerne OB 2. division, pulje 1
21/10, 14:15 3. division, pulje 4 premier FC 1 - 4 Bjerringbro Allstars 2. division, pulje 2
21/10, 14:20 3. division, pulje 4 Morecambe F C 1 - 2 Underdogs IF 2. division, pulje 2
21/10, 14:35 3. division, pulje 2 Dos santos FB 1 - 2 FC Daja Eredivisie
21/10, 14:50 2. division, pulje 2 Bally Tophat 5 - 2 Aroma AC Eredivisie
21/10, 14:50 Eredivisie Amsterdam United 2 - 0 liverwright 3. division, pulje 2
21/10, 15:00 2. division, pulje 2 zjalser 0 - 3 Iiverpool FC 3. division, pulje 1
21/10, 15:50 3. division, pulje 4 Hedelund IF 2 - 1 Juveham 4. division, pulje 4
21/10, 16:25 2. division, pulje 1 Næstved Nord 1 - 2 Team Joseph 2. division, pulje 2
21/10, 16:55 Eredivisie ASAP Hucci 1 - 2 dal liverpoll Eredivisie
21/10, 17:10 3. division, pulje 1 Noaclub 0 - 2 Kronborg Knights 3. division, pulje 2
21/10, 17:30 4. division, pulje 2 FC Safaridrys 0 - 1 Team Prebzz 2. division, pulje 1
21/10, 17:45 3. division, pulje 3 LFC Midtjylland 1 - 3 FC Mondas Eredivisie
21/10, 18:10 3. division, pulje 1 Chelsea V 3 - 0 madrid dt 3. division, pulje 3
21/10, 18:35 3. division, pulje 4 Karleby United 2 - 0 kasperunited 4. division, pulje 1
21/10, 18:55 2. division, pulje 2 Hirtshals FK 0 - 3 Selvmål Eredivisie
21/10, 19:25 4. division, pulje 2 Næsby Boldklub 0 - 7 FC Bello TK Eredivisie
21/10, 19:30 4. division, pulje 5 FC Hokus Pokus 1 - 3 Team Tissø FC 3. division, pulje 3
21/10, 19:35 2. division, pulje 1 Team Kara 0 - 1 London Gordons 4. division, pulje 3
21/10, 19:40 3. division, pulje 3 Højbjerg CF 1 - 2 FC Den Bosch 2. division, pulje 1
21/10, 19:40 2. division, pulje 1 Free The Moose 2 - 3 Ajax Amsterdam Talents 3. division, pulje 2