Svenska Cupen

Kampprogram

Vælg runde:
  Hjemmehold Resultat Udehold
I dag, 11:10 3. division, pulje 2 Thisted Brewers Junior 2 - 0 Angreb 3. division, pulje 3
I dag, 12:05 4. division, pulje 4 Mælk og Rullekebab Optakt FC Skagen IF 5. division, pulje 4
I dag, 12:20 3. division, pulje 2 Lopra FC Optakt Niels Nielsen BK 2. division, pulje 2
I dag, 12:25 Allsvenskan Inter Futsal Optakt Enzo di Spezia 4. division, pulje 6
I dag, 12:30 3. division, pulje 3 AC Tilsted Optakt Liverbirds Club 4. division, pulje 6
I dag, 12:35 3. division, pulje 3 Jonas frekss Optakt Stonies United 3. division, pulje 4
I dag, 12:35 2. division, pulje 1 Seathawkstle Optakt FC EBC 4. division, pulje 1
I dag, 12:35 3. division, pulje 1 BIF Elite Optakt AC Gardeni 5. division, pulje 6
I dag, 12:40 4. division, pulje 6 FC Bimser Optakt Svoldgaard FC 3. division, pulje 3
I dag, 12:50 3. division, pulje 3 FC RUMLE Optakt Olympiakos Pireo 5. division, pulje 1
I dag, 13:00 3. division, pulje 2 wager united Optakt Crotone 4. division, pulje 5
I dag, 13:00 Allsvenskan Team Bagger Optakt Galaxy BC Allsvenskan
I dag, 13:20 4. division, pulje 8 Port Vale All Stars Optakt FC Jetboys 2. division, pulje 2
I dag, 13:20 4. division, pulje 4 Team Svinninge Optakt Cold Shot 5. division, pulje 1
I dag, 13:25 3. division, pulje 2 Fb ko Optakt Ipswish Town FC 4. division, pulje 1
I dag, 13:40 5. division, pulje 6 Twente Optakt Bænkevarmerne Allsvenskan
I dag, 13:40 5. division, pulje 1 Santiago bernabeu zizo Optakt Fc det ved jeg ik Allsvenskan
I dag, 13:50 3. division, pulje 2 Swaghetti FC Optakt Pinquenakademi Allsvenskan
I dag, 13:50 2. division, pulje 1 tuborg juleøl fc Optakt Vojens Superstars 5. division, pulje 3
I dag, 13:50 2. division, pulje 2 Wiarz Optakt spritter bold 3. division, pulje 3
I dag, 13:55 3. division, pulje 1 Lille OSC Optakt TOP STAR TEAM 3. division, pulje 3
I dag, 14:10 4. division, pulje 1 Steppeulvene Optakt Daimler AG 2. division, pulje 1
I dag, 14:45 4. division, pulje 3 FC BLOD PÅ HANDSKERNE Optakt Anwari IF 4. division, pulje 4
I dag, 14:55 3. division, pulje 2 Famous FC Optakt Torin United 4. division, pulje 6
I dag, 15:15 5. division, pulje 2 Real Wiberg CF Optakt Thorntondale Rovers Allsvenskan
I dag, 15:15 4. division, pulje 1 Danske Disciple Optakt Vive la France 4. division, pulje 1
I dag, 15:25 4. division, pulje 5 El Gigante Optakt FC Chelsea Deluxe 3. division, pulje 1
I dag, 15:40 3. division, pulje 4 Newcastle United FC Optakt Team Gidsel 4. division, pulje 1
I dag, 16:10 3. division, pulje 1 Den Lange Tue Optakt The Dream Team M 4. division, pulje 5
I dag, 16:10 Allsvenskan Torpedo Trollhättan Optakt fc lille tut Allsvenskan