Svenska Cupen

Kampprogram

Vælg runde:
  Hjemmehold Resultat Udehold
I dag, 09:35 Allsvenskan Paris 5 - 0 Manchester United SC 4. division, pulje 7
I dag, 09:35 Allsvenskan FC Store Fremskridt 5 - 0 Grethes Helte IF 5. division, pulje 13
I dag, 09:40 4. division, pulje 8 Golden Duck 0 - 3 Batum FC Allsvenskan
I dag, 09:45 5. division, pulje 2 The Instructors 1 - 3 Guldbørn 5. division, pulje 2
I dag, 10:05 2. division, pulje 2 Team Dengzus 3 - 2 Bænkevarmerne 2. division, pulje 1
I dag, 10:10 4. division, pulje 7 Real Laukko 0 - 2 Gnuville BK 2. division, pulje 2
I dag, 10:10 3. division, pulje 1 Jyderup BK 2 - 0 Christi FC 5. division, pulje 4
I dag, 10:15 3. division, pulje 2 Croix United 6 - 0 Gudum Nissum if 4. division, pulje 3
I dag, 10:15 4. division, pulje 4 CurZeD United 0 - 2 Lopra FC 4. division, pulje 4
I dag, 10:20 Allsvenskan Torpedo Trollhättan 2 - 0 Hvinningdals Elite 3. division, pulje 4
I dag, 10:25 4. division, pulje 3 United Rose 0 - 3 Arsenal Gunners FC 2. division, pulje 2
I dag, 10:25 5. division, pulje 7 LABÆK IF 0 - 2 Snusraketterne 4. division, pulje 5
I dag, 10:45 3. division, pulje 3 Vemb FodboldForening 1 - 0 Visca Barca Academy 5. division, pulje 3
I dag, 10:45 4. division, pulje 8 Bengaluru Bulls 0 - 2 Polles Elite 3. division, pulje 4
I dag, 10:45 3. division, pulje 4 FC Flums 1 - 1p BIF Bearnaise 4. division, pulje 1
I dag, 10:50 2. division, pulje 2 Lyk Lee FC 2 - 1 Herrup FC 3. division, pulje 4
I dag, 10:50 3. division, pulje 1 Fodbold Grisene 2 - 1 CSKA Tyresö 4. division, pulje 2
I dag, 10:55 4. division, pulje 3 Olympiske Vandaler 4 - 1 Luverdense FC 3. division, pulje 1
I dag, 11:15 4. division, pulje 2 Steppeulvene 1 - 3 Pinquenakademi Allsvenskan
I dag, 11:15 4. division, pulje 3 Hindle FC 0 - 1 Migs Allsvenskan
I dag, 11:20 4. division, pulje 3 FC Vorbasse 0 - 1 FC Chelsea Deluxe 3. division, pulje 2
I dag, 11:40 5. division, pulje 2 Danske Disciple 0 - 3 Thisted Brewers Junior 4. division, pulje 4
I dag, 11:40 4. division, pulje 5 Stadi Kingpins 2 - 3 AC Banzai 4. division, pulje 8
I dag, 11:45 2. division, pulje 2 Stella Bucharest 4 - 0 Team Gidsel 5. division, pulje 1
I dag, 11:50 3. division, pulje 4 Blypperne 3 - 1 DaIkurd FF 4. division, pulje 8
I dag, 11:55 3. division, pulje 1 FC Kalson 3 - 1 Grazie Milan 3. division, pulje 4
I dag, 12:10 4. division, pulje 6 Nike Gold 0 - 1 NYKUR 2. division, pulje 2
I dag, 12:20 4. division, pulje 1 Htafc 0 - 3 AC Murcia 2. division, pulje 1
I dag, 12:45 4. division, pulje 8 Wang 2 - 3 Flying Dutchmen 4. division, pulje 1
I dag, 12:55 3. division, pulje 3 CPH Thunder 1 - 2 FC Aquador 3. division, pulje 2