FA Cup

Kampprogram

Vælg runde:
  Hjemmehold Resultat Udehold
20/11, 11:35 2. division, pulje 2 Tottingham Hotspur 1 - 0 Levitating Eagles 2. division, pulje 1
20/11, 11:45 4. division, pulje 4 Fawkner SC 0 - 1 Chatterley Whitfield 3. division, pulje 3
20/11, 12:00 4. division, pulje 7 XHoodieMobx 1 - 0 Fulham United FC 5. division, pulje 1
20/11, 12:05 7. division, pulje 28 Talents Academy 0 - 2 Todmorden Harriers FC 3. division, pulje 1
20/11, 12:10 3. division, pulje 3 Locomotiv nailbomb 2 - 0 DERBY COUNTY RAMS 5. division, pulje 1
20/11, 12:10 2. division, pulje 1 Adonia 0 - 1 Canterbury City Premier League
20/11, 12:35 3. division, pulje 2 Team Redbull 3 - 0 Everton Football Club 3. division, pulje 3
20/11, 12:40 3. division, pulje 3 FC København F C 0 - 3 Garys Goal Getters 4. division, pulje 3
20/11, 12:50 3. division, pulje 4 FC Roskilde 2 - 1 WAKEY WANDERERS 5. division, pulje 2
20/11, 12:50 4. division, pulje 3 FC Slaks 1 - 0 Zanzibar FC 4. division, pulje 1
20/11, 12:55 5. division, pulje 8 JonasRixFC 1 - 0 Club Fotbal U Craiova 4. division, pulje 2
20/11, 13:10 6. division, pulje 15 Manchester mowers 0 - 3 Epifor 4. division, pulje 3
20/11, 13:20 3. division, pulje 2 Barnsley FC 2 - 1 Bolton rejects 3. division, pulje 1
20/11, 13:40 4. division, pulje 8 Bens Bulls 3 - 0 UROPA FC 4. division, pulje 8
20/11, 13:45 3. division, pulje 1 Machyblues 0 - 2 bøg city 3. division, pulje 4
20/11, 14:10 4. division, pulje 2 Vinthernazionale 2 - 1 WEST HAM YONG 5. division, pulje 10
20/11, 14:25 3. division, pulje 1 Rhayader Town FC 1 - 2 Merseyside Mates 2. division, pulje 1
20/11, 14:35 4. division, pulje 6 Heavyweight 0 - 4 Tottenham Hotspur Premier League
20/11, 14:55 4. division, pulje 8 Frankatank 0 - 3 Freshly LIT FC 5. division, pulje 1
20/11, 15:00 4. division, pulje 2 Catweazle 0 - 1 Kiwi Seagulls 2. division, pulje 1
20/11, 15:05 Premier League Johns Army 1 - 0 Katherines United 4. division, pulje 1
20/11, 15:15 2. division, pulje 2 the heebie jeebies 4 - 0 F C Tåstrup 5. division, pulje 2
20/11, 15:20 Premier League Pick of the Potters 2 - 1 Quatas 4. division, pulje 5
20/11, 15:20 3. division, pulje 4 Team Sofia 4 - 0 Abbots Rangers 5. division, pulje 5
20/11, 15:40 Premier League FC Super Maule 3 - 0 We Love To FC 4. division, pulje 8
20/11, 15:45 5. division, pulje 6 Gloucester City 0 - 2 Munkebjerg IF 2. division, pulje 1
20/11, 15:55 4. division, pulje 1 Hasselvika IL 0 - 3 Leeds United FC 2. division, pulje 1
20/11, 16:00 4. division, pulje 4 Bronx AFC 1 - 3 bordtennis 2. division, pulje 2
20/11, 16:05 4. division, pulje 6 Rushden FC 0 - 2 Codan IF 2. division, pulje 1
20/11, 16:15 5. division, pulje 6 Whittall United 2 - 5 CamMar FC 3. division, pulje 2