FA Cup

Kampprogram

Vælg runde:
  Hjemmehold Resultat Udehold
I går, 11:20 2. division, pulje 1 Nakor 1 - 3 Tottenham Hotspur Premier League
I går, 11:25 4. division, pulje 8 Hoyland Common Falcons 1 - 2 Worcester FC 3. division, pulje 2
I går, 11:40 4. division, pulje 2 Tvøroyri City 1 - 3 Le Smegs 3. division, pulje 3
I går, 11:40 3. division, pulje 3 Glorious Reds FC 3 - 0 Støvring er lort 4. division, pulje 2
I går, 11:50 3. division, pulje 3 KFLFC 4 - 1 DERBY COUNTY RAMS 4. division, pulje 1
I går, 11:50 5. division, pulje 10 Leigh RMI 0 - 3 AFC Spoon 3. division, pulje 3
I går, 11:55 3. division, pulje 3 Leyton Orient 1 - 0 Weather Goat Walks F C 5. division, pulje 6
I går, 12:00 5. division, pulje 15 We Love To FC 3 - 1 AFC Hermits 5. division, pulje 1
I går, 12:10 4. division, pulje 4 Ross RFC 1 - 0 F C Perton 4. division, pulje 5
I går, 12:10 4. division, pulje 3 FC goalsim 1 - 0 Quatas 4. division, pulje 5
I går, 12:10 4. division, pulje 3 FC AC Wahlqvist 2 - 0 Royal Athletics 5. division, pulje 8
I går, 12:15 3. division, pulje 2 Liverpools Month 3 - 0 AFCFYLDE 5. division, pulje 6
I går, 12:15 5. division, pulje 16 Kelly Brooks GString 4 - 2 Gloucester City 5. division, pulje 5
I går, 12:15 3. division, pulje 2 Inter Hamster 2 - 3 Atletico Herning 6. division, pulje 5
I går, 12:25 6. division, pulje 7 Nlyngsoee 0 - 6 Crystal Palace f c 4. division, pulje 4
I går, 12:30 5. division, pulje 9 FC Klubbed 0 - 5 Lukaslukas 5. division, pulje 1
I går, 12:45 6. division, pulje 2 Swoldan 0 - 5 Ingamells 5. division, pulje 7
I går, 12:50 4. division, pulje 5 NEPAL FC 0 - 2 Flækkehold 2. division, pulje 2
I går, 12:50 3. division, pulje 3 AFC Marton le moor 2 - 0 StoreUlv FC 5. division, pulje 16
I går, 12:50 6. division, pulje 23 FC Kixx 0 - 4 Tyrerne 3. division, pulje 2
I går, 12:55 5. division, pulje 13 FC Karlsen 1 - 2 Borup Unicorns 5. division, pulje 6
I går, 13:00 4. division, pulje 5 Glamorgan FC 0 - 3 Bayern Manic 3. division, pulje 1
I går, 13:00 5. division, pulje 4 Zaragoza 3 - 0 Speedway Club 5. division, pulje 15
I går, 13:10 4. division, pulje 6 Eaglescliffe FC 2 - 1 KillerEagles 4. division, pulje 2
I går, 13:20 3. division, pulje 4 Derby Rams FC 4 - 0 SC Speranta 5. division, pulje 7
I går, 13:20 4. division, pulje 6 fcb guderne 0 - 3 Støvring United 3. division, pulje 1
I går, 13:20 3. division, pulje 4 Torsted United FC 3 - 1 Naughton FC 4. division, pulje 1
I går, 13:25 4. division, pulje 3 Rhayader Town FC 0 - 1 Stjernen RC Premier League
I går, 13:30 4. division, pulje 4 Myrtle Beach Mermen 0 - 4 Pick of the Potters 2. division, pulje 2
I går, 13:35 Premier League Canterbury City 1 - 0 hyblerne 5. division, pulje 4