Landspokalturneringen

Kampprogram

Vælg runde:
  Hjemmehold Resultat Udehold
31/03, 11:30 3. division, pulje 2 Giffelkongerne 1 - 3 FC Tryllekunst 5. division, pulje 3
31/03, 11:35 3. division, pulje 3 Fc Szybalski 0 - 3 ØIF Elite 3. division, pulje 4
31/03, 11:40 3. division, pulje 2 De Sort røde Spejdere 2 - 3 Atlanta Hawks Superligaen
31/03, 11:50 5. division, pulje 6 Hertugens Helte 0 - 1 Klb Kalundborg 5. division, pulje 9
31/03, 11:50 5. division, pulje 5 ommel fc 0 - 3 Team JH Superligaen
31/03, 11:55 4. division, pulje 8 Esbjerg United fish 0 - 2 Trylmands Drenge 3. division, pulje 3
31/03, 11:55 3. division, pulje 4 Kochsgade United 6 - 0 Sofia Divers 5. division, pulje 6
31/03, 12:05 7. division, pulje 1 Zapresic 0 - 6 Lille kirke hudløse 3. division, pulje 4
31/03, 12:15 5. division, pulje 6 SuperBrugsen Allstar 1 - 2 FB Mygind 3. division, pulje 4
31/03, 12:20 6. division, pulje 30 Club del Dotore 0 - 4 Dannebrogs drenge 2. division, pulje 2
31/03, 12:20 4. division, pulje 2 Anjinsan 2 - 1 FCSkelhoje 5. division, pulje 16
31/03, 12:20 2. division, pulje 2 FC Cactusville 2 - 0 Virtuel FB 5. division, pulje 1
31/03, 12:25 3. division, pulje 4 FC Sirtan 5 - 0 Team Freakshow 4. division, pulje 3
31/03, 12:25 4. division, pulje 6 Akr 5 - 0 Samba Fantasterne 4. division, pulje 7
31/03, 12:30 3. division, pulje 3 Matadoen Fc 5 - 0 Varde Idrætsforening 5. division, pulje 6
31/03, 12:40 4. division, pulje 5 SønderjyskE Talent 3 - 0 FC Hovedskalder 5. division, pulje 3
31/03, 12:45 5. division, pulje 9 FC Jafar 1 - 0 De Flyvende Riskiks 5. division, pulje 14
31/03, 12:45 4. division, pulje 6 Green Star 2 - 1 FC Sydhavn 6. division, pulje 8
31/03, 12:55 4. division, pulje 3 Klattrup FC 1 - 2 Bay BK 3. division, pulje 1
31/03, 13:00 3. division, pulje 2 FC Svendbent 4 - 0 Teamwokr 5. division, pulje 9
31/03, 13:00 6. division, pulje 28 Klub Staden 0 - 4 Man Fyn 6. division, pulje 8
31/03, 13:00 4. division, pulje 6 Amager Tårnby FC 3 - 1 River Plate Avarta 5. division, pulje 10
31/03, 13:00 2. division, pulje 1 Arsenal young team FC 4 - 0 Team Tilt 5. division, pulje 7
31/03, 13:05 3. division, pulje 2 FC Donald MC 2 - 1 DingMag Løsninger 5. division, pulje 14
31/03, 13:05 4. division, pulje 8 FC Loromits 1 - 0 Darwich 4. division, pulje 7
31/03, 13:10 Superligaen Fyrbakken 1 - 0 Fredensborg Vikings Superligaen
31/03, 13:15 5. division, pulje 11 Gunnerss 1 - 3 FC Bygmarken 3. division, pulje 1
31/03, 13:20 Superligaen Oldyer 4 - 0 Club MR 4. division, pulje 2
31/03, 13:20 5. division, pulje 3 FC Corleone 3 - 2 De Gule bananer 6. division, pulje 6
31/03, 13:25 Superligaen FC Søvænget 1 - 0 Silkeborg 4. division, pulje 2