Landspokalturneringen

Kampprogram

Vælg runde:
  Hjemmehold Resultat Udehold
25/03, 11:40 3. division, pulje 2 deuheldigehelte 0 - 1 Trylmands Drenge 2. division, pulje 2
25/03, 11:45 Superligaen Eagles Academy 4 - 0 Forever Midtjylland 3. division, pulje 2
25/03, 11:50 5. division, pulje 3 FC Tryllekunst 2 - 1 AcMilanfc 5. division, pulje 3
25/03, 11:55 2. division, pulje 1 Ølsted FC 3 - 0 Club MR 4. division, pulje 2
25/03, 12:00 4. division, pulje 8 FC Loromits 2 - 1 FC Mikkelth 3. division, pulje 4
25/03, 12:30 3. division, pulje 4 Nørholm BK 2 - 0 Varde Idrætsforening 5. division, pulje 6
25/03, 12:30 2. division, pulje 1 FC Dabunis 2 - 4 LOSC Lille 3. division, pulje 1
25/03, 12:30 3. division, pulje 2 Demi Lovato FC 3 - 1 FC TOPP 4. division, pulje 8
25/03, 12:35 5. division, pulje 9 Uvelse Undertakers 0 - 6 VFC VB 3. division, pulje 2
25/03, 12:45 4. division, pulje 6 Green Star 2 - 1 Lillelund Talents 5. division, pulje 7
25/03, 13:10 4. division, pulje 8 Esbjerg United fish 0 - 2 Brøndby lF 2. division, pulje 1
25/03, 13:15 4. division, pulje 7 FC Royal Flush 2 - 0 BKARA STRIPES 5. division, pulje 12
25/03, 13:25 Superligaen FC Søvænget 2 - 0 BAAB 2. division, pulje 1
25/03, 13:35 7. division, pulje 52 Støvring United 1 - 3 Challengers 3. division, pulje 1
25/03, 14:00 3. division, pulje 4 Ravn BK 2 - 0 Karmen FC 4. division, pulje 6
25/03, 14:05 4. division, pulje 8 Fiber 0 - 2 fc tikai 2. division, pulje 1
25/03, 14:20 3. division, pulje 4 Kochsgade United 0 - 1 Esbjerg fB 3. division, pulje 3
25/03, 14:25 3. division, pulje 2 brøndby heros 3 - 1 EJ FC 3. division, pulje 3
25/03, 14:30 2. division, pulje 2 Go for it 2 - 0 FB Mygind 4. division, pulje 8
25/03, 14:35 3. division, pulje 3 FC Vibe 1 - 0 Crashers Club 4. division, pulje 5
25/03, 14:35 5. division, pulje 16 Kiai Football Club 2 - 0 fc vilhelm 5. division, pulje 10
25/03, 14:45 5. division, pulje 8 Anbæk All stars 0 - 2 Vejgaard Hotspurs 4. division, pulje 8
25/03, 15:10 6. division, pulje 2 Midtfyns Academy 0 - 1 KL Krak 4. division, pulje 4
25/03, 15:10 2. division, pulje 2 Team JH 2 - 1 UK fc 3. division, pulje 2
25/03, 15:15 6. division, pulje 4 Vinderup Allstars 0 - 5 Evetofte FC 2. division, pulje 2
25/03, 15:20 5. division, pulje 11 Mslone 1 - 5 The Hooters Superligaen
25/03, 15:25 3. division, pulje 4 FC Skallebølle Stadium 0 - 2 Punch Dreamteam 2. division, pulje 2
25/03, 15:30 4. division, pulje 4 KHP esbjerg 2 - 1 Juventus AC 4. division, pulje 4
25/03, 15:50 3. division, pulje 4 Lille kirke hudløse 2 - 0 SønderjyskE Talent 3. division, pulje 3
25/03, 16:00 Superligaen Cabrini 3 - 0 Artifact Air 5. division, pulje 7