Copa del Rey

Kampprogram

Vælg runde:
  Hjemmehold Resultat Udehold
31/03, 11:25 3. division, pulje 1 Malins Real Madrid C F 1 - 0 Siempre Real 4. division, pulje 4
31/03, 11:55 2. division, pulje 2 Singular FC 1 - 0 Kingstown Bulldogs 4. division, pulje 2
31/03, 12:00 2. division, pulje 2 Fc Meyerheim 1 - 2 Atletico de Barcelona 2. division, pulje 2
31/03, 12:00 4. division, pulje 7 Mendrisio FC 2 - 0 Asteras FC 4. division, pulje 4
31/03, 12:10 2. division, pulje 2 CALA bif 2 - 1 Ipswich Town Allstars 2. division, pulje 1
31/03, 12:20 La Primera Red Bull Amsterdam 2 - 1 AC ODENSE BK 3. division, pulje 1
31/03, 12:20 La Primera Real Madrid CF 4 - 0 Kvindebjerg FC 5. division, pulje 10
31/03, 12:30 5. division, pulje 2 Girona Futbol Club 3 - 1 IFK CASABLANCA 4. division, pulje 2
31/03, 12:35 La Primera agf sejrer igen 0 - 1 Longkicker Wizards FC La Primera
31/03, 12:35 3. division, pulje 3 Team Icematik 0 - 2 Real Esbjerg La Primera
31/03, 12:40 2. division, pulje 1 Badeboldene 2 - 1 Saarbrücken 4. division, pulje 1
31/03, 12:50 4. division, pulje 6 Team Ngog 0 - 3 prota zota 2. division, pulje 2
31/03, 12:50 2. division, pulje 2 Team Harreby 5 - 0 Team One Size 4. division, pulje 7
31/03, 13:00 3. division, pulje 4 FC Spasticsquad 2 - 1 FC Chunnam Dragons 2. division, pulje 1
31/03, 13:10 4. division, pulje 7 Hoyland Common Falcons 0 - 4 F c United 3. division, pulje 4
31/03, 13:25 La Primera SIF Spangsbjerg 4 - 0 Los Colchoneros La Primera
31/03, 13:25 La Primera Team Aerox 7 - 0 Indeprimente 4. division, pulje 7
31/03, 13:40 2. division, pulje 2 Schøler FC 3 - 2 Team søe 2. division, pulje 2
31/03, 13:45 5. division, pulje 3 Piranhas 0 - 4 OZZ MANS 2. division, pulje 1
31/03, 13:50 3. division, pulje 3 Team Firestar 0 - 3 FC Vestersager 2. division, pulje 2
31/03, 13:50 2. division, pulje 2 Super Sacco 2 - 1 New Barca 4. division, pulje 2
31/03, 14:20 3. division, pulje 4 FC Vorbasse 4 - 0 Uman United Breslovers 5. division, pulje 16
31/03, 14:20 3. division, pulje 1 The psyko 2 - 0 B pool fc 5. division, pulje 3
31/03, 14:45 2. division, pulje 1 Valencia Club Futbol 2 - 0 Vejlby Risskov United 5. division, pulje 16
31/03, 14:45 La Primera Mida FC 1 - 7 Liverpool XI Legends 2. division, pulje 1
31/03, 14:55 4. division, pulje 1 The Greatest BIF 2 - 1 Da Babies 3. division, pulje 4
31/03, 15:05 5. division, pulje 10 Soldaterkammeraterne 0 - 5 FC Coventry 3. division, pulje 2
31/03, 15:10 3. division, pulje 3 Andersen Elite 2 - 0 FC Beggen 5. division, pulje 1
31/03, 15:20 La Primera Rush Co 4 - 0 Christensen Dream Team 4. division, pulje 7
31/03, 15:25 4. division, pulje 8 Barca DreamTeam 1 - 0 Wudang 4. division, pulje 3