Turkiye Kupasi

Kampprogram

Vælg runde:
  Hjemmehold Resultat Udehold
I dag, 11:35 2. division, pulje 2 The Next Generation 2 - 0 Virklunds Drenge 3. division, pulje 4
I dag, 11:50 3. division, pulje 2 Sydhavsøerne FC 2 - 0 Mongolerne Boldklub 4. division, pulje 8
I dag, 11:55 5. division, pulje 2 FC TOSMUR 0 - 4 Frankies acre bhoys 4. division, pulje 1
I dag, 12:00 Süper Lig Valencia 3 - 0 FC Köbenhavn 4. division, pulje 1
I dag, 12:00 4. division, pulje 5 BlueSection 0 - 2 Mølby United Süper Lig
I dag, 12:05 3. division, pulje 3 Sønderjyskes fc 3 - 0 Nemtnemtnemt 5. division, pulje 5
I dag, 12:15 4. division, pulje 2 Real Fizz 2 - 0 Fenerbahce Sports Club 4. division, pulje 2
I dag, 12:15 3. division, pulje 2 Flæskeholdet 2 - 0 Crack A Jack Fc 5. division, pulje 2
I dag, 12:25 4. division, pulje 7 FC Østerbæk 3 - 1 Ac Villas 3. division, pulje 1
I dag, 12:30 4. division, pulje 8 øk United 3 - 1 Striberne fra Fyn 4. division, pulje 7
I dag, 12:45 4. division, pulje 5 Damsgaard BK 0 - 1 De glade armatøre 3. division, pulje 3
I dag, 12:50 5. division, pulje 8 FC MIK THE MANN 0 - 2 Sivas if 4. division, pulje 1
I dag, 13:15 4. division, pulje 3 Torpedo John 0 - 2 KrootFC 2. division, pulje 1
I dag, 13:20 2. division, pulje 2 Team Gasolin 1 - 0 SUPERHOOPS R 3. division, pulje 3
I dag, 13:35 2. division, pulje 2 Bamserne 5 - 2 Spaghetti FC 5. division, pulje 2
I dag, 13:45 2. division, pulje 2 Tirsted Bulldogs 1 - 2 Frontier FC 2. division, pulje 2
I dag, 13:55 Süper Lig Fedtklump FC 5 - 0 Herrelandsholdet 4. division, pulje 4
I dag, 14:00 4. division, pulje 3 Wik FC 1 - 0 Farmors Hold 4. division, pulje 1
I dag, 14:15 5. division, pulje 4 Magico Jr 0 - 2 Aktionærerne CF 4. division, pulje 3
I dag, 14:20 4. division, pulje 8 Giulietta FC 5 - 0 Ternopil 4. division, pulje 8
I dag, 14:30 2. division, pulje 1 Fenerbahce SK 4 - 0 FC Mesterteamet 4. division, pulje 2
I dag, 15:05 2. division, pulje 2 VAR 2 - 1 Snake Town IF 3. division, pulje 2
I dag, 15:25 5. division, pulje 10 Mike Hunt 0 - 6 Teamthebull 3. division, pulje 4
I dag, 15:30 4. division, pulje 2 Fjordsiden FK 0 - 2 Fc Blyfer 3. division, pulje 4
I dag, 15:30 3. division, pulje 1 Merseyside Fleet FC 2 - 1 FK Haslund 3. division, pulje 4
I dag, 15:35 4. division, pulje 7 FC Ringmuscle 0 - 3 CF Villarreal 3. division, pulje 3
I dag, 15:40 4. division, pulje 1 The White Auning 2 - 1 No Pukki No Party 4. division, pulje 1
I dag, 15:45 3. division, pulje 3 FC Nixon 0 - 3 FC MidtjylIand 2. division, pulje 1
I dag, 16:00 Süper Lig Fc Luckyboys 1 - 0 Galatasaray Academy 4. division, pulje 1
I dag, 16:05 Süper Lig Transferlisten 0 - 1 Dagenham Redbridge FC Süper Lig