4. division, pulje 5

Kampe

Vælg dato:
Tidspunkt Hjemmehold   Udehold
1. oktober 2020, 00:20 Liverpool Esrum Optakt IFK Karlstad
1. oktober 2020, 00:45 Pablo Andreas CF Optakt FC BLOD PÅ HANDSKERNE
1. oktober 2020, 00:55 TeamGarver Optakt FC BLOD PÅ HANDSKERNE
1. oktober 2020, 01:05 Neeeeeeee Træsko Optakt Claywood FC
1. oktober 2020, 01:25 Team Gavtyv Optakt Team sulbæk
1. oktober 2020, 02:30 Hömb Optakt TeamGarver
1. oktober 2020, 06:40 Karmark Optakt Team Gavtyv
1. oktober 2020, 06:55 Alssund Optakt Talentklubben Søegaard
1. oktober 2020, 07:10 Team sulbæk Optakt Hömb
1. oktober 2020, 08:10 TeamGarver Optakt OB s efterfølgere
1. oktober 2020, 09:15 FC BLOD PÅ HANDSKERNE Optakt Liverpool Esrum
1. oktober 2020, 09:30 SCANIA FC Optakt Talentklubben Søegaard
1. oktober 2020, 09:45 Hömb Optakt Football Club Købehold
1. oktober 2020, 09:50 Pablo Andreas CF Optakt OB s efterfølgere
1. oktober 2020, 10:00 Football Club Købehold Optakt SCANIA FC
1. oktober 2020, 11:30 Claywood FC Optakt Team sulbæk
1. oktober 2020, 12:00 Talentklubben Søegaard Optakt Pablo Andreas CF
1. oktober 2020, 12:25 OB s efterfølgere Optakt Hömb
1. oktober 2020, 13:55 Football Club Købehold Optakt OB s efterfølgere
1. oktober 2020, 15:20 TeamGarver Optakt Alssund
1. oktober 2020, 16:25 Pablo Andreas CF Optakt Team Gavtyv
1. oktober 2020, 16:55 Karmark Optakt Alssund
1. oktober 2020, 16:55 OB s efterfølgere Optakt Liverpool Esrum
1. oktober 2020, 17:05 Team sulbæk Optakt Karmark
1. oktober 2020, 17:05 Liverpool Esrum Optakt Neeeeeeee Træsko
1. oktober 2020, 17:45 SCANIA FC Optakt Team sulbæk
1. oktober 2020, 18:05 Claywood FC Optakt Karmark
1. oktober 2020, 18:10 Alssund Optakt Pablo Andreas CF
1. oktober 2020, 18:30 Claywood FC Optakt FC BLOD PÅ HANDSKERNE
1. oktober 2020, 18:45 Neeeeeeee Træsko Optakt IFK Karlstad
1. oktober 2020, 19:45 Liverpool Esrum Optakt Football Club Købehold
1. oktober 2020, 20:30 Team Gavtyv Optakt Neeeeeeee Træsko
1. oktober 2020, 21:25 IFK Karlstad Optakt TeamGarver
1. oktober 2020, 21:30 Team Gavtyv Optakt SCANIA FC
1. oktober 2020, 23:05 Talentklubben Søegaard Optakt IFK Karlstad
1. oktober 2020, 23:10 Football Club Købehold Optakt Claywood FC