Greek Cup

Fixtures

Select round:
  Home team Result Away team
09-17, 11:20 Division 4, Group 7 KBHAVANA CF 2 - 0 Torsten FC Division 4, Group 5
09-17, 11:45 Division 4, Group 1 Nattie Fc 2 - 0 Stude FC Division 3, Group 1
09-17, 11:45 Division 2, Group 2 Vorup FB 2 - 0 The Jakobsens Division 4, Group 3
09-17, 11:50 Division 3, Group 4 AC WITT 1 - 2 lisbjerg Division 4, Group 3
09-17, 12:05 Division 2, Group 1 Team Bloody Amazing 1 - 2 Flubber Dubber FC Division 3, Group 3
09-17, 12:20 1. Division Lokomotiv BK 5 - 0 Fc Gottlieb Division 4, Group 5
09-17, 12:40 Division 4, Group 7 Fc lauritsp 0 - 3 Paokara Division 3, Group 2
09-17, 12:45 Division 2, Group 2 På Toppen 2 - 0 Tegneserie Holdet Division 5, Group 4
09-17, 12:50 Division 4, Group 6 The Flowerpot Men 2 - 0 Skelby Sports Verein Division 2, Group 1
09-17, 13:50 Division 2, Group 2 JohansenFC 1 - 2 FC Rapid Bucuresti Division 3, Group 2
09-17, 13:55 Division 2, Group 1 Kineserne 2 - 1 aps fc Division 4, Group 3
09-17, 14:05 Division 3, Group 1 Kongensborg BK 0 - 2 Enzuesta CF 1. Division
09-17, 14:05 Division 4, Group 4 Logistics FC 2 - 1 El Todopoderoso Division 3, Group 3
09-17, 14:10 Division 4, Group 5 the power cool 0 - 2 FC Rabbits 1. Division
09-17, 14:15 Division 5, Group 8 Middelfart Stingers 0 - 3 Resen Boldklub Division 4, Group 1
09-17, 14:20 1. Division FC Nitramonia Fagaras 2 - 0 Rompmonsters Division 3, Group 2
09-17, 14:25 Division 4, Group 5 HinkLG 0 - 3 Tooneylunes Division 3, Group 2
09-17, 14:50 Division 3, Group 1 Fc Nivea 0 - 1 OD Madrid 1. Division
09-17, 14:55 Division 2, Group 1 Team Fee 4 - 0 LA Allstars Division 5, Group 4
09-17, 15:00 1. Division Bolton Wanderers 2 - 0 Not A Hope Division 2, Group 1
09-17, 15:00 Division 5, Group 10 Akademisk Boldklub 0 - 3 BARONS REKRUTTER Division 2, Group 1
09-17, 15:05 Division 4, Group 1 Fisting 0 - 4 Rydahl Division 3, Group 1
09-17, 15:10 Division 2, Group 1 Det Jyske Akademi 4 - 0 Real Vigo Division 5, Group 4
09-17, 15:10 Division 4, Group 2 Vive IF 3 - 0 FC Rasserman Division 4, Group 4
09-17, 15:10 Division 3, Group 4 Team Wubti 2 - 1 Piacenza Calcio Division 3, Group 3
09-17, 15:25 Division 4, Group 4 Neoland 0 - 2 Fetay FC Division 3, Group 1
09-17, 15:25 Division 3, Group 2 Tåtal Football 1 - 0 FC BlåvanD Division 3, Group 3
09-17, 15:35 Division 4, Group 1 Togo 0 - 1 Joga Bonito Division 4, Group 1
09-17, 15:40 Division 4, Group 4 Galaxy 0 - 3 Feyenoord Rotterdam 1. Division
09-17, 15:55 Division 3, Group 2 sebsch 0 - 3 Camoni 1. Division