Fixtures
Select round:
|
Home team |
Result |
Away team |
Yesterday, 11:35 |
Division 4, Group 2 |
Græsrødderne United |
0 - 1 |
Sverige |
Allsvenskan |
Yesterday, 11:40 |
Division 4, Group 4 |
Old Boys BK |
0 - 3 |
LABÆK IF |
Division 3, Group 1 |
Yesterday, 11:45 |
Allsvenskan |
Rød Prince |
1 - 5 |
Hasseris CF |
Division 2, Group 2 |
Yesterday, 12:10 |
Division 4, Group 1 |
StreetCLUB |
1 - 0 |
OB s efterfølgere |
Division 4, Group 5 |
Yesterday, 12:20 |
Division 4, Group 3 |
ChaPowChangTow |
p1 - 1 |
Team Winner Fishes |
Allsvenskan |
Yesterday, 13:20 |
Division 2, Group 2 |
FC Nagenthiram |
0 - 1 |
Harbo IF |
Allsvenskan |
Yesterday, 13:25 |
Division 2, Group 1 |
SilkeBorlin |
2 - 1 |
Nikkerbuckers |
Division 4, Group 3 |
Yesterday, 13:40 |
Division 2, Group 1 |
Dominators FC |
1 - 0 |
BeastModeFc |
Division 3, Group 3 |
Yesterday, 13:50 |
Division 3, Group 2 |
Barnetfc |
1 - 0 |
Frem Rebild |
Division 4, Group 3 |
Yesterday, 14:05 |
Allsvenskan |
Not A Hope |
1 - 3 |
Alssund |
Division 2, Group 2 |
Yesterday, 14:15 |
Division 2, Group 2 |
Chievo Verona |
3 - 1 |
The Eagles FC |
Division 3, Group 1 |
Yesterday, 14:40 |
Division 2, Group 1 |
Hereford city fc |
1 - 2 |
Højby IF |
Division 3, Group 3 |
Yesterday, 14:55 |
Division 2, Group 2 |
FC Vestersager |
1 - 0 |
Team Aries |
Allsvenskan |
Yesterday, 15:40 |
Division 4, Group 1 |
Herresenior Otte ØFC |
0 - 3 |
Bones of Thor |
Allsvenskan |
Yesterday, 16:20 |
Allsvenskan |
Bamserne |
2 - 0 |
Skærbæk BK |
Division 2, Group 1 |
Yesterday, 17:15 |
Allsvenskan |
Minnesota Wild |
3 - 0 |
Team Supreme |
Division 2, Group 1 |
Yesterday, 18:00 |
Division 2, Group 1 |
FC Barcelona Club |
0 - 2 |
De Pumpede Pandaer |
Allsvenskan |
Yesterday, 18:15 |
Division 3, Group 2 |
FC Niemann |
1 - 4 |
AaIborg BK |
Allsvenskan |
Yesterday, 18:20 |
Division 4, Group 3 |
The Akademi |
0 - 3 |
Astrix |
Division 2, Group 2 |
Yesterday, 18:20 |
Allsvenskan |
Keta Boldklub |
1 - 0 |
Can We Win |
Division 3, Group 2 |
Yesterday, 18:25 |
Allsvenskan |
Birmingham City |
2 - 0 |
Frejlev United |
Allsvenskan |
Yesterday, 18:50 |
Division 2, Group 1 |
Black Pirate Allstars |
3 - 0 |
Hvidbjøren |
Division 4, Group 2 |
Yesterday, 18:55 |
Division 3, Group 4 |
The Faroes |
0 - 1 |
Denmarks Year |
Division 3, Group 1 |
Yesterday, 19:15 |
Division 2, Group 2 |
Laumann FC |
4 - 1 |
Skagen IK |
Division 4, Group 6 |
Yesterday, 19:20 |
Division 2, Group 2 |
Hjortespring FC |
1 - 3 |
The Wildcard |
Division 3, Group 1 |
Yesterday, 19:20 |
Division 4, Group 2 |
Vendsyssel FF |
0 - 2 |
Torpedo Trollhättan |
Division 2, Group 1 |
Yesterday, 19:35 |
Division 3, Group 4 |
FC Surprise |
0 - 1 |
The Djurhuus Academy |
Division 2, Group 2 |
Yesterday, 19:35 |
Division 3, Group 1 |
Kjersoe BK |
0 - 0p |
De rullende appelsiner |
Division 3, Group 3 |
Yesterday, 19:35 |
Division 2, Group 1 |
Ruffs La Masia |
1 - 0 |
TURKEY ACADEMY FC |
Division 2, Group 1 |
Yesterday, 20:05 |
Division 4, Group 1 |
Epic losers |
0 - 4 |
Manchester United XXI |
Allsvenskan |