Fixtures
Select round:
|
Home team |
Result |
Away team |
03-25, 18:55 |
Division 5, Group 1 |
Bjørn IF |
2 - 1 |
Royal XI |
Division 4, Group 2 |
03-25, 18:55 |
Division 4, Group 1 |
Charizards Disciple |
0 - 2 |
HFK Sønderjylland |
Division 4, Group 2 |
03-25, 19:00 |
Division 4, Group 2 |
Real Silkeborg CF |
0 - 3 |
FC Daja |
Division 4, Group 7 |
03-25, 19:00 |
Division 3, Group 3 |
LIVERPOOL POOL |
0 - 1 |
AC Gjellerup |
Division 3, Group 3 |
03-25, 19:10 |
Division 4, Group 8 |
The Jungle Boys |
3 - 0 |
Spoorting PT |
Division 4, Group 8 |
03-25, 19:10 |
Division 4, Group 1 |
FC William |
1 - 0 |
NBK FC |
Division 5, Group 3 |
03-25, 19:20 |
Division 5, Group 1 |
FC MIK THE MANN |
3 - 0 |
Glasgow Bulls FC |
- |
03-25, 19:20 |
Division 4, Group 4 |
Fc København Champions |
1 - 0 |
Azor FC |
Division 4, Group 1 |
03-25, 19:20 |
Division 5, Group 3 |
Dreamworkz FC |
0 - 2 |
Kuldio |
Division 4, Group 2 |
03-25, 19:20 |
Division 4, Group 7 |
Matus Academy |
1 - 0 |
Svebølle IF Club |
Division 5, Group 1 |
03-25, 19:20 |
Division 4, Group 1 |
Viben FC |
0 - 2 |
Team COCO |
Division 4, Group 3 |
03-25, 19:25 |
Division 4, Group 7 |
Indsæt klubnavn |
0 - 4 |
FC Klang |
Division 4, Group 3 |
03-25, 19:25 |
Division 4, Group 1 |
DD spiller |
1 - 0 |
Salfordians |
Division 5, Group 3 |
03-25, 19:30 |
Division 5, Group 7 |
TheBombers |
2 - 2p |
Klaksvik United |
Division 4, Group 4 |
03-25, 19:35 |
Division 3, Group 3 |
Magic CF |
0 - 2 |
Forzza FC |
Division 4, Group 3 |
03-25, 19:35 |
Division 5, Group 7 |
Altyn Asyr FK |
3 - 2 |
SV Svanhausen |
Division 5, Group 1 |
03-25, 19:35 |
Division 4, Group 2 |
School of Excellence |
4 - 0 |
DesuDesu |
Division 5, Group 2 |
03-25, 19:40 |
Division 4, Group 5 |
Sunday Strugs |
0 - 2 |
FC Talento |
Division 3, Group 1 |
03-25, 19:45 |
Division 4, Group 3 |
Frem Rebild |
0 - 2 |
Pølsefest |
Division 4, Group 1 |
03-25, 19:55 |
Division 5, Group 6 |
TheisBrøndbyIF |
2 - 0 |
Horsens XM |
Division 2, Group 2 |
03-25, 19:55 |
Division 4, Group 6 |
Arcadian fc |
2 - 1 |
Saint Johnstone |
Division 4, Group 3 |
03-25, 20:05 |
Division 4, Group 5 |
Team Hereford |
3 - 1 |
Mantziusguderne |
Division 4, Group 3 |
03-25, 20:05 |
Division 4, Group 2 |
FC Gallardo |
3 - 1 |
Illuminati Boldklub |
Division 5, Group 2 |
03-25, 20:10 |
Division 4, Group 5 |
Fc Sot den |
4 - 0 |
NsExtra |
Division 5, Group 4 |
03-25, 20:15 |
Division 4, Group 8 |
Zamboanga FC |
4 - 0 |
Jelling Tigers |
Division 5, Group 2 |
03-25, 20:15 |
Division 4, Group 2 |
Tollund IF |
1 - 3 |
team rockettttt |
Division 4, Group 1 |
03-25, 20:20 |
Division 3, Group 4 |
RAndres acfc |
3 - 1 |
Name on the Trophy |
Division 5, Group 2 |
03-25, 20:25 |
Division 4, Group 3 |
IL GRANATA |
1 - 4 |
Asdfghjklæø |
Division 4, Group 8 |
03-25, 20:25 |
Division 3, Group 3 |
Shimizu S Pulse |
3 - 0 |
Løjt Idrætsforening |
- |
03-25, 20:30 |
Division 5, Group 4 |
Connor |
1 - 3 |
FC Blaugrana AP |
Division 5, Group 1 |