Newcomers Challenge

Fixtures

Select round:
  Home team Result Away team
12-09, 11:15 Division 6, Group 10 AC Enterprise 0 - 1 Monster Energy IF Division 6, Group 3
12-09, 11:15 Division 5, Group 16 Kelly Brooks GString 1 - 2 FC Millwall Division 5, Group 3
12-09, 11:25 Division 5, Group 10 FC Jafar 3 - 0 Young Boys Bath Division 5, Group 6
12-09, 11:25 Division 5, Group 4 Alba Iulia 2 - 0 Dennysdreamteam Division 4, Group 8
12-09, 11:30 Division 5, Group 5 Klio United 0 - 3 FC Langeland United Division 5, Group 2
12-09, 11:30 Division 6, Group 5 YATE WEST END A F C 0 - 2 Crazy Underducks Division 5, Group 4
12-09, 11:30 Division 4, Group 4 Albertslund Elite 2 - 1 Mosede Boldklub Division 3, Group 2
12-09, 11:35 Division 6, Group 5 Apex Academy 0 - 2 Mou Go Home Division 4, Group 7
12-09, 11:35 Division 4, Group 2 Notre Dame Sports Club 1 - 3 FC BitteEgil Division 5, Group 1
12-09, 11:40 Division 5, Group 5 Sydhavsøerne FC 1 - 2 Bosporus FC Division 5, Group 4
12-09, 11:45 Division 3, Group 2 Abu Deri Academy 4 - 0 Tottenspurs Division 4, Group 5
12-09, 11:45 Division 5, Group 11 Luna Tics 1 - 3 Gaucho BK Division 4, Group 2
12-09, 11:50 Division 4, Group 6 FC Anden på coke 2 - 0 FC Aggerskov Division 4, Group 4
12-09, 11:50 Division 4, Group 3 Twente 0 - 2 Aabybro BK Division 4, Group 1
12-09, 11:50 Division 5, Group 2 Atletcio Wolvo 2 - 1 LA Angels Division 5, Group 1
12-09, 11:55 Division 4, Group 8 brian knudsen 3 - 1 Lego creator fc Division 5, Group 10
12-09, 12:00 Division 4, Group 3 FC Viitorul Constanta 1 - 2 buller bøve Division 5, Group 15
12-09, 12:00 Division 5, Group 4 FC Skagen IF 3 - 1 Zuma drengene Division 4, Group 5
12-09, 12:00 Division 5, Group 11 Valencia Club 1 - 2 Bob Jones FC Division 4, Group 1
12-09, 12:00 Division 5, Group 3 DiBlåe 3 - 1 Steaua Rapid Dinamo Division 6, Group 9
12-09, 12:00 Division 6, Group 16 Winchester Camp 0 - 1 Danbes Division 5, Group 8
12-09, 12:00 Division 3, Group 3 Thomas seje drenge 2 - 0 TTeddy Division 5, Group 3
12-09, 12:05 Division 5, Group 2 Suttestuen 1 - 0 Kirkeby IF Division 5, Group 4
12-09, 12:05 Division 5, Group 1 The Pool The Liverpool 0 - 1 FC Ringmuscle Division 4, Group 8
12-09, 12:05 Division 4, Group 6 BKARA STRIPES 5 - 0 Brøndbys Stolthed Division 5, Group 3
12-09, 12:05 Division 4, Group 3 Trumlerne FC 0 - 1 Forca Barca Forca Division 3, Group 4
12-09, 12:10 Division 5, Group 7 Spøgelser FC 0 - 1 Fchayri Division 3, Group 3
12-09, 12:25 Division 4, Group 4 Team sulbæk 2 - 1 SC Speranta Division 5, Group 7
12-09, 12:25 Division 5, Group 9 Wusungtv 3 - 0 Telford Fortunes Division 5, Group 6
12-09, 12:30 Division 4, Group 1 Pepega FC 1 - 2 Misserne Division 4, Group 2