Newcomers Challenge

Fixtures

Select round:
  Home team Result Away team
01-14, 11:10 Division 4, Group 2 Ferencvarosi TC 2 - 0 Prebens Pige Hold Division 4, Group 3
01-14, 11:10 Division 4, Group 6 Slots Bjergby Sharks 3 - 0 Stonemir IF Division 4, Group 3
01-14, 11:15 Division 5, Group 14 Multan 0 - 1 Rychy Fc Division 4, Group 1
01-14, 11:15 Division 3, Group 2 Team Summer Babes 2 - 0 Disteryan Division 4, Group 3
01-14, 11:15 Division 6, Group 5 Merseyside F C 0 - 2 Twente Division 5, Group 6
01-14, 11:15 Division 5, Group 15 Eagle mania 1 - 4 The Red Sune Division 5, Group 10
01-14, 11:20 Division 4, Group 5 FC Hiizuii 0 - 5 Leicester City FC Division 4, Group 3
01-14, 11:20 Division 4, Group 2 Nautico 2 - 0 Trapzonspor Division 4, Group 8
01-14, 11:20 Division 5, Group 1 Clublord 1 - 2 Ören Belediyespor Division 4, Group 5
01-14, 11:25 Division 5, Group 7 Harlem Heroes 7 - 0 Whittall United Division 5, Group 2
01-14, 11:25 Division 5, Group 16 Fc wilson wonderdog 1 - 3 Chelmsford Rangers FC Division 5, Group 6
01-14, 11:25 Division 3, Group 3 Apsley United 1 - 2 Lokomotiv Samara Division 4, Group 4
01-14, 11:30 Division 4, Group 1 FC Wonders Wanderers 2 - 0 solhan cf Division 4, Group 2
01-14, 11:30 Division 4, Group 4 Elms City 2 - 1 Fc ejner Division 5, Group 10
01-14, 11:35 Division 3, Group 4 Talentklubben Søegaard 1 - 2 Buchklub IF Division 5, Group 9
01-14, 11:35 Division 4, Group 7 Wisla Cracovia 0 - 3 Pinkhawks Division 4, Group 1
01-14, 11:35 Division 4, Group 8 The J League Kickers 4 - 0 FC hakhak Division 5, Group 3
01-14, 11:40 Division 5, Group 2 Turdifis Fc 1 - 0 Zhortys Division 5, Group 10
01-14, 11:40 Division 4, Group 5 Monster Energy IF 0 - 2 Tretas FC Division 4, Group 5
01-14, 11:40 Division 5, Group 5 Lads On Tour 5 - 0 Falleberg ac Division 5, Group 14
01-14, 11:40 Division 4, Group 2 Notre Dame Sports Club 2 - 1 Lumezzane Division 4, Group 1
01-14, 11:45 Division 4, Group 7 Solbakken Academy 0 - 1 TornadoSharks Division 4, Group 2
01-14, 11:45 Division 4, Group 3 Craiova Maxima 5 - 0 Fc klat -
01-14, 11:45 - Danbes 1 - 4 Ternopil Division 4, Group 8
01-14, 11:45 Division 3, Group 4 rødovre en 2 - 1 Numana Division 4, Group 8
01-14, 11:45 Division 5, Group 1 FC Backsword 2 - 1 Bizz CF Division 4, Group 4
01-14, 11:50 Division 3, Group 4 HON Killers 0 - 2 Jaconito Division 5, Group 14
01-14, 11:50 Division 3, Group 3 FC Hold Üd 2 - 0 BHK fc Division 5, Group 15
01-14, 11:50 Division 5, Group 6 Skovvangen FC 0 - 3 Krsko Division 4, Group 4
01-14, 11:50 Division 4, Group 2 FC Svenstrupperne 0 - 3 Beavers Lodge Division 5, Group 2