FA Cup

Fixtures

Select round:
  Home team Result Away team
11-20, 11:35 Division 2, Group 2 Tottingham Hotspur 1 - 0 Levitating Eagles Division 2, Group 1
11-20, 11:45 Division 4, Group 4 Fawkner SC 0 - 1 Chatterley Whitfield Division 3, Group 3
11-20, 12:00 Division 4, Group 7 XHoodieMobx 1 - 0 Fulham United FC Division 5, Group 1
11-20, 12:05 Division 7, Group 28 Talents Academy 0 - 2 Todmorden Harriers FC Division 3, Group 1
11-20, 12:10 Division 3, Group 3 Locomotiv nailbomb 2 - 0 DERBY COUNTY RAMS Division 5, Group 1
11-20, 12:10 Division 2, Group 1 Adonia 0 - 1 Canterbury City Premier League
11-20, 12:35 Division 3, Group 2 Team Redbull 3 - 0 Everton Football Club Division 3, Group 3
11-20, 12:40 Division 3, Group 3 FC København F C 0 - 3 Garys Goal Getters Division 4, Group 3
11-20, 12:50 Division 3, Group 4 FC Roskilde 2 - 1 WAKEY WANDERERS Division 5, Group 2
11-20, 12:50 Division 4, Group 3 FC Slaks 1 - 0 Zanzibar FC Division 4, Group 1
11-20, 12:55 Division 5, Group 8 JonasRixFC 1 - 0 Club Fotbal U Craiova Division 4, Group 2
11-20, 13:10 Division 6, Group 15 Manchester mowers 0 - 3 Epifor Division 4, Group 3
11-20, 13:20 Division 3, Group 2 Barnsley FC 2 - 1 Bolton rejects Division 3, Group 1
11-20, 13:40 Division 4, Group 8 Bens Bulls 3 - 0 UROPA FC Division 4, Group 8
11-20, 13:45 Division 3, Group 1 Machyblues 0 - 2 bøg city Division 3, Group 4
11-20, 14:10 Division 4, Group 2 Vinthernazionale 2 - 1 WEST HAM YONG Division 5, Group 10
11-20, 14:25 Division 3, Group 1 Rhayader Town FC 1 - 2 Merseyside Mates Division 2, Group 1
11-20, 14:35 Division 4, Group 6 Heavyweight 0 - 4 Tottenham Hotspur Premier League
11-20, 14:55 Division 4, Group 8 Frankatank 0 - 3 Freshly LIT FC Division 5, Group 1
11-20, 15:00 Division 4, Group 2 Catweazle 0 - 1 Kiwi Seagulls Division 2, Group 1
11-20, 15:05 Premier League Johns Army 1 - 0 Katherines United Division 4, Group 1
11-20, 15:15 Division 2, Group 2 the heebie jeebies 4 - 0 F C Tåstrup Division 5, Group 2
11-20, 15:20 Premier League Pick of the Potters 2 - 1 Quatas Division 4, Group 5
11-20, 15:20 Division 3, Group 4 Team Sofia 4 - 0 Abbots Rangers Division 5, Group 5
11-20, 15:40 Premier League FC Super Maule 3 - 0 We Love To FC Division 4, Group 8
11-20, 15:45 Division 5, Group 6 Gloucester City 0 - 2 Munkebjerg IF Division 2, Group 1
11-20, 15:55 Division 4, Group 1 Hasselvika IL 0 - 3 Leeds United FC Division 2, Group 1
11-20, 16:00 Division 4, Group 4 Bronx AFC 1 - 3 bordtennis Division 2, Group 2
11-20, 16:05 Division 4, Group 6 Rushden FC 0 - 2 Codan IF Division 2, Group 1
11-20, 16:15 Division 5, Group 6 Whittall United 2 - 5 CamMar FC Division 3, Group 2