Fixtures
Select round:
|
Home team |
Result |
Away team |
03-25, 16:40 |
Division 4, Group 8 |
AC Tuse Næs |
0 - 4 |
Hallager City |
Division 4, Group 4 |
03-25, 16:50 |
Division 5, Group 4 |
WAKEY WOLVES |
0 - 1 |
Holdet MHJ |
Division 3, Group 4 |
03-25, 16:55 |
Division 4, Group 8 |
Tarm GF |
0 - 1 |
Buster |
Premier League |
03-25, 17:05 |
Division 5, Group 2 |
Wardle utd |
0 - 1 |
Nigatoni CF |
Division 2, Group 2 |
03-25, 17:10 |
Division 3, Group 2 |
LONDON Pride |
1 - 2 |
FC Küntz |
Division 3, Group 4 |
03-25, 17:10 |
Division 2, Group 2 |
Cavaliers FC |
1 - 4 |
Olympique De Freja |
Division 3, Group 2 |
03-25, 17:15 |
Division 4, Group 1 |
FC Alfie |
0 - 3 |
Ac dragon IF |
Premier League |
03-25, 17:40 |
Division 4, Group 8 |
Wycombe Townies |
0 - 1 |
Grimsby Town Mariners |
Division 4, Group 7 |
03-25, 17:40 |
Division 2, Group 2 |
Krabby Patty FC |
3 - 0 |
SARMIZEGETUSA |
Division 5, Group 2 |
03-25, 17:50 |
Division 3, Group 1 |
The wohlgemuths |
1 - 0 |
Fc eintracht fc ahahha |
Division 5, Group 5 |
03-25, 17:55 |
Division 3, Group 2 |
Only Fools and Donkeys |
0 - 2 |
tømrermændene |
Division 2, Group 1 |
03-25, 17:55 |
Division 3, Group 4 |
Yeovil Toon |
0 - 2 |
Nameless |
Division 2, Group 2 |
03-25, 18:00 |
Division 5, Group 2 |
WAKEY WANDERERS |
1 - 2 |
The Arse |
Division 4, Group 5 |
03-25, 18:05 |
Division 2, Group 2 |
bordtennis |
2 - 1 |
De blå ulve |
Division 3, Group 3 |
03-25, 18:10 |
Division 2, Group 2 |
Franko FC |
4 - 0 |
REAL DROBETA |
Division 4, Group 6 |
03-25, 18:15 |
Premier League |
SUB 88 |
0 - 2 |
Midtjysk boldklub |
Premier League |
03-25, 18:20 |
Division 4, Group 4 |
Houes Youngboys |
3 - 2 |
White Wolves FC |
Division 3, Group 1 |
03-25, 18:25 |
Division 4, Group 6 |
Elder Legends |
2 - 1 |
Eorlingas |
Division 4, Group 8 |
03-25, 18:35 |
Division 3, Group 2 |
Atletico Karunaharan |
0 - 2 |
Spånaberne |
Division 5, Group 2 |
03-25, 18:40 |
Division 4, Group 4 |
All Zheimers |
2 - 4 |
Citronmånerne |
Division 5, Group 4 |
03-25, 18:45 |
Division 5, Group 7 |
Hoofers FC |
0 - 4 |
Leigh Football |
Division 2, Group 1 |
03-25, 18:50 |
Division 4, Group 2 |
Backallyshinkickers |
0 - 1 |
UpTheBlades |
Division 3, Group 4 |
03-25, 18:50 |
Division 2, Group 2 |
Derby Boyz FC |
1 - 0 |
Yeovil Hammers |
Division 2, Group 2 |
03-25, 18:55 |
Division 2, Group 1 |
The Lyon |
2 - 0 |
Pls Ik Tyr |
Division 4, Group 5 |
03-25, 19:00 |
Division 4, Group 1 |
Athletic Club Uglevang |
2 - 1 |
Blue Team |
Division 4, Group 7 |
03-25, 19:10 |
Division 4, Group 5 |
Thornlie gers |
0 - 4 |
Olympica De Arsenal |
Division 2, Group 2 |
03-25, 19:10 |
Division 4, Group 1 |
Ferring Albion |
1 - 2 |
Catweazle |
Division 3, Group 1 |
03-25, 19:10 |
Division 3, Group 1 |
Hull tigers |
1 - 2 |
Goldens IF |
Division 3, Group 4 |
03-25, 19:15 |
Division 4, Group 6 |
Bedford Wanderers |
0 - 1 |
Flaming Falcon FC |
Division 4, Group 2 |
03-25, 19:20 |
Division 3, Group 4 |
Griefingdor FC |
0 - 1 |
CoventryAllStars |
Division 5, Group 10 |