FA Cup

Fixtures

Select round:
  Home team Result Away team
02-12, 10:25 Division 4, Group 6 Fleet Glory 0 - 1 Manticore FC Division 3, Group 3
02-12, 10:35 Division 3, Group 1 Leyton Orient 5 - 0 Dunakeszi Kinizsi SE Division 5, Group 4
02-12, 10:40 Division 5, Group 2 Diddys all Stars 1 - 0 Floppesz Division 5, Group 8
02-12, 10:40 Division 5, Group 8 Machyblues 0 - 2 AFC SuperChels Division 4, Group 5
02-12, 10:40 Premier League DME United 1 - 2 Sky Blues FC Division 2, Group 1
02-12, 10:45 Division 3, Group 3 Team Happiness 1 - 3 bordtennis Premier League
02-12, 10:45 Premier League Nico City 2 - 0 Fabians Disciple III Division 3, Group 3
02-12, 10:50 Division 4, Group 5 Antsvilla 1 - 0 Fawkner SC Division 4, Group 4
02-12, 10:55 Division 5, Group 4 OTzeLuL Galati 1 - 3 Harlem Heroes Premier League
02-12, 10:55 Division 5, Group 9 Carlitos Way 1 - 0 makende fc Division 4, Group 2
02-12, 11:05 Division 4, Group 6 Killowen afc 0 - 1 Estadio Frydenhøj Division 3, Group 4
02-12, 11:10 Premier League Attrup FC 1 - 0 Winchester Camp Division 2, Group 2
02-12, 11:20 Division 5, Group 16 Kelly Brooks GString 1 - 2 FC Grovers Division 3, Group 2
02-12, 11:20 Division 5, Group 4 FC Malta 1 - 4 FC Basket Loner Division 2, Group 1
02-12, 11:20 Division 2, Group 1 Merseyside Mates 3 - 0 Arsenal Pwnz Division 3, Group 4
02-12, 11:30 Division 4, Group 4 Much Better Gunners 0 - 2 Aiki FC Premier League
02-12, 11:30 Division 5, Group 8 SUB 88 0 - 1 Bayern Manic Division 4, Group 3
02-12, 11:35 Division 7, Group 41 FC Stourbridge 0 - 4 Hoofers FC Division 3, Group 3
02-12, 11:40 Division 5, Group 11 Svendborg 2 - 1 Warrington House Farm Division 3, Group 4
02-12, 11:45 Division 4, Group 2 WAKEY WANDERERS 3 - 1 WEST HAM YONG Division 7, Group 39
02-12, 11:45 Division 5, Group 16 Liverpool Patrick 0 - 2 Pallas Athena Premier League
02-12, 11:50 Division 6, Group 30 Team Ager 0 - 3 Lyager FC Division 2, Group 2
02-12, 12:00 Division 5, Group 3 Tommys yellow army 0 - 4 Apsley United Division 4, Group 6
02-12, 12:05 Division 5, Group 11 FC Queens Park Rangers 0 - 2 Bendermann FC Division 2, Group 2
02-12, 12:05 Division 3, Group 2 Aalborg Runners 2 - 1 Vester Nebel I Division 5, Group 15
02-12, 12:05 Division 2, Group 2 Locomotiv nailbomb 1 - 0 Chichester Rovers Division 4, Group 7
02-12, 12:05 Division 2, Group 2 Goldens IF 2 - 1 RJS United Division 3, Group 3
02-12, 12:15 Division 4, Group 5 WB 1 - 0 The Incredibles Division 5, Group 11
02-12, 12:20 Division 5, Group 13 WAKEY WOLVES 1 - 2 El Freakshow Division 6, Group 25
02-12, 12:25 Division 3, Group 2 Team Eklund 5 - 0 Bkribe Division 5, Group 2