FA Cup

Fixtures

Select round:
  Home team Result Away team
02-13, 10:20 Division 3, Group 1 Durban Poison 2 - 0 FC expNB Division 4, Group 8
02-13, 10:40 Division 2, Group 1 The Danish Vikings 2 - 0 Genky FC Division 4, Group 2
02-13, 10:40 Premier League Pers LØVER 2 - 0 Club Fotbal U Craiova Division 4, Group 2
02-13, 10:40 Division 5, Group 1 Hannah City 0 - 1 Team Eklund Division 3, Group 2
02-13, 10:45 Premier League Chelsea Sharks 2 - 1 Bebe Manchester Division 2, Group 1
02-13, 10:50 Division 5, Group 4 Amora FC 0 - 4 Hedeboerne Division 2, Group 1
02-13, 10:55 Division 3, Group 2 Team Bholmes 2 - 1 Spain Trialists VII Division 4, Group 5
02-13, 10:55 Division 4, Group 3 Powered by Biscuits 3 - 0 Is ur motherwell Division 5, Group 11
02-13, 11:00 Premier League Xerez FC 4 - 1 Fonsiboys Division 5, Group 8
02-13, 11:05 Division 2, Group 1 Merseyside Mates 3 - 1 Abbots Rangers Division 5, Group 5
02-13, 11:10 Division 3, Group 1 Vigo FC 0 - 3 Stokey FC Division 2, Group 2
02-13, 11:15 Division 4, Group 7 Brizzle Rovers 4 - 2 Svendborg Division 5, Group 11
02-13, 11:20 Division 6, Group 29 RFC STAR DUST 0 - 4 The Bodelwyddan Bois Division 5, Group 14
02-13, 11:35 Division 4, Group 5 Antsvilla 0 - 3 Estadio Frydenhøj Division 3, Group 4
02-13, 12:00 Premier League Harlem Heroes 4 - 0 Saltkringlernes IF Division 4, Group 7
02-13, 12:05 Division 4, Group 2 WAKEY WANDERERS 1 - 0 The West Country Reds Division 4, Group 1
02-13, 12:10 Division 5, Group 14 FC Albion 0 - 2 Locomotiv nailbomb Division 2, Group 2
02-13, 12:15 Division 5, Group 6 Kirk Merrington Utd 2 - 1 Manchester mowers Division 5, Group 8
02-13, 12:20 Division 2, Group 1 FC Blue Knights 2 - 3 The White Walkers Division 3, Group 1
02-13, 12:25 Division 2, Group 2 Bendermann FC 2 - 1 FC Bradzelona Division 3, Group 3
02-13, 12:35 Division 3, Group 2 Inter Hamster 3 - 1 Vivez La Jeunesse Division 2, Group 2
02-13, 12:50 Division 4, Group 5 Sowood United 0 - 1 We Love To FC Division 4, Group 7
02-13, 12:50 Division 4, Group 7 Toro FC 5 - 0 Pinarbasi Division 6, Group 20
02-13, 13:00 Division 5, Group 3 Vejen Sportsforening 2 - 3 Gresley FC Division 5, Group 6
02-13, 13:35 Division 5, Group 15 DERBY COUNTY RAMS 0 - 1 Bayern Manic Division 4, Group 3
02-13, 13:35 Division 4, Group 5 Team brau 1 - 3 Tresco Island Premier League
02-13, 13:45 Division 3, Group 4 Chatterley Whitfield 0 - 1 London Gordons Division 2, Group 1
02-13, 14:00 Premier League bordtennis 5 - 0 Apsley United Division 4, Group 6
02-13, 14:05 Division 3, Group 1 Shiranui FC 1 - 0 Bolton rejects Division 3, Group 1
02-13, 14:10 Premier League Pick of the Potters 0 - 2 Aiki FC Premier League