Copa del Rey

Fixtures

Select round:
  Home team Result Away team
01-20, 12:00 Division 4, Group 5 Bigboss Mann 0 - 5 FC Lakrids Division 4, Group 1
01-20, 12:10 Division 5, Group 2 LosBlanc Galaxis 0 - 2 agf sejrer igen La Primera
01-20, 12:20 La Primera Talent Makers 5 - 0 FC vejlbyx Division 4, Group 3
01-20, 12:35 Division 3, Group 3 Andersen Elite 1 - 0 Brazillas Division 3, Group 4
01-20, 12:45 Division 4, Group 7 Mendrisio FC 0 - 2 Lybek FC Division 4, Group 8
01-20, 12:55 Division 3, Group 2 THE JIMS 0 - 2 Findus Boldklub La Primera
01-20, 13:35 Division 4, Group 2 New Barca 1 - 2 FC Bumles Division 4, Group 2
01-20, 13:35 Division 4, Group 1 Saarbrücken 2 - 1 Angora By Night Division 4, Group 1
01-20, 14:40 Division 3, Group 1 Liverpool Town United 0 - 3 Real Madrid FC Fan La Primera
01-20, 14:50 Division 3, Group 1 Diamonds 1 - 2 team neslein Division 4, Group 3
01-20, 15:10 Division 2, Group 1 El Papsi FC 2 - 0 FC Maggi Division 2, Group 2
01-20, 15:30 Division 4, Group 1 Støt Børnefonden 0 - 3 Real Esbjerg La Primera
01-20, 15:30 Division 3, Group 2 Brede CF 1 - 3 Redsun Division 2, Group 1
01-20, 15:35 Division 3, Group 3 Da Babies 2 - 0 Eric FC Division 4, Group 8
01-20, 15:50 La Primera Longkicker Wizards FC 5 - 0 Futbol Club Mammut Division 3, Group 2
01-20, 15:55 Division 4, Group 2 Juniors FC 2 - 1 fc kress Division 4, Group 4
01-20, 15:55 Division 2, Group 2 FC LASAN 2 - 1 Team Icematik Division 2, Group 2
01-20, 16:00 Division 2, Group 2 Elsker Bacon 6 - 0 Marsbar sc Division 3, Group 4
01-20, 16:25 La Primera Team alpe 2 - 0 Team Vollingg Division 4, Group 7
01-20, 16:45 Division 4, Group 6 Kav United 0 - 5 Team Harreby Division 2, Group 1
01-20, 16:50 Division 2, Group 1 Sporting Brøndby 2 - 0 Come on United Division 3, Group 3
01-20, 16:50 Division 4, Group 3 Atlanta Falcons 1 - 2 The Bad Ost Division 3, Group 4
01-20, 16:55 Division 4, Group 2 Piranhas 1 - 2 Lowood Mohicans Division 3, Group 1
01-20, 17:05 Division 3, Group 1 Skytteengen 4 - 0 FC Spasticsquad Division 3, Group 3
01-20, 17:10 Division 4, Group 1 Liverpool Barcalona 0 - 1 FC WuIff Division 3, Group 3
01-20, 17:25 Division 3, Group 1 Rush Co 3 - 2 Uller United Division 3, Group 2
01-20, 17:30 Division 4, Group 6 Team Firestar 0 - 3 Siempre Real Division 4, Group 4
01-20, 18:10 Division 3, Group 3 Team søe 1 - 0 Roubaix Division 4, Group 8
01-20, 18:40 Division 3, Group 4 Dalslandsgade FC 1 - 4 prota zota Division 2, Group 1
01-20, 18:45 Division 2, Group 2 ChelseaFCZola 1 - 2 Kærby City Division 3, Group 2