Copa del Rey

Fixtures

Select round:
  Home team Result Away team
01-21, 11:35 Division 5, Group 1 FC Beggen 1 - 4 DE VILDE FC KØBENHAVN Division 4, Group 1
01-21, 11:40 Division 5, Group 6 Wudang 0 - 1 Barca DreamTeam Division 4, Group 8
01-21, 12:00 Division 3, Group 2 Spurs Talents 2 - 0 Atletico de Taastrup Division 4, Group 6
01-21, 12:10 Division 2, Group 2 dammnygård 1 - 0 The Dukes Division 4, Group 1
01-21, 12:15 La Primera London Gordons 2 - 1 Andersen Elite Division 3, Group 3
01-21, 12:25 Division 4, Group 8 Prebens tropper 0 - 2 Nielsen Akademi Division 4, Group 5
01-21, 12:30 Division 4, Group 1 FC Lakrids 1 - 2 AC Dreams Division 3, Group 3
01-21, 12:45 Division 4, Group 3 FC Boye 1 - 2 Chelsea IF Division 3, Group 2
01-21, 12:45 Division 2, Group 1 Team Booster 3 - 2 TEAM Candid La Primera
01-21, 12:50 Division 3, Group 3 Da Babies 0 - 2 SIF Spangsbjerg La Primera
01-21, 13:05 Division 4, Group 2 IFK CASABLANCA 4 - 0 King Troll Division 5, Group 9
01-21, 13:10 Division 2, Group 2 Kavermester 1 - 0 Lybek FC Division 4, Group 8
01-21, 13:20 La Primera Real Esbjerg 3 - 0 Earl Shilton Division 4, Group 5
01-21, 13:30 Division 3, Group 3 Joan Jett 1 - 2 Lowood Mohicans Division 3, Group 1
01-21, 13:40 Division 4, Group 5 YetAnother FC 0 - 2 Esbjerg United CC Division 2, Group 1
01-21, 13:40 Division 2, Group 1 AC ODENSE BK 2 - 0 The psyko Division 3, Group 1
01-21, 13:40 Division 2, Group 1 El Papsi FC 3 - 0 Hjallese CF Division 3, Group 2
01-21, 13:50 La Primera Team alpe 5 - 0 Alectico Academy CF Division 4, Group 6
01-21, 13:55 La Primera Real Madrid FC Fan 5 - 0 the losers company Division 3, Group 3
01-21, 13:55 Division 4, Group 1 Saarbrücken 2 - 1 Rossen Division 4, Group 7
01-21, 14:10 La Primera Findus Boldklub 3 - 0 FC Limewire Division 2, Group 1
01-21, 14:15 Division 3, Group 2 FC LUC 0 - 3 Ung Pant FC Division 2, Group 2
01-21, 14:20 La Primera Team Aerox 4 - 1 Golden Hawks Division 4, Group 1
01-21, 14:35 Division 2, Group 1 Valencia Club Futbol 2 - 0 FC LASAN Division 2, Group 2
01-21, 15:15 Division 3, Group 2 Red Bull Pro Nationals 5 - 0 Mozzie Division 4, Group 1
01-21, 15:20 Division 2, Group 2 KOGEBOG CF 0 - 1 Brønshøj Fcn La Primera
01-21, 15:25 La Primera Real Madrid CF 3 - 0 B pool fc Division 5, Group 4
01-21, 15:25 La Primera Longkicker Wizards FC 3 - 0 East Coast Town Division 5, Group 10
01-21, 15:30 Division 2, Group 2 A C K 5 - 1 Nolife Division 4, Group 7
01-21, 15:40 Division 4, Group 3 fc sølvræven 1 - 0 Rush Co Division 3, Group 1