Fixtures
Select round:
|
Home team |
Result |
Away team |
03-26, 11:45 |
Division 3, Group 3 |
AC Sampdoria |
5 - 0 |
Roma KIF |
Division 4, Group 3 |
03-26, 11:45 |
Division 2, Group 2 |
Pleumeur Gautier CF |
5 - 0 |
Gialloblu IF |
Division 4, Group 5 |
03-26, 12:05 |
Division 4, Group 3 |
Inter FC |
3 - 0 |
Mongolerne Boldklub |
Division 4, Group 1 |
03-26, 12:10 |
Division 4, Group 4 |
Meet the team |
0 - 2 |
La Nacuary |
Serie A |
03-26, 12:10 |
Division 2, Group 2 |
Tranberg liverpool |
2 - 1 |
fc mmmystisk |
Division 2, Group 2 |
03-26, 12:25 |
Serie A |
Martin Rangers |
4 - 0 |
Aluminium FC |
Division 4, Group 7 |
03-26, 12:25 |
Division 2, Group 2 |
Nerazzurri FC |
3 - 0 |
sejede |
Division 4, Group 1 |
03-26, 12:25 |
Division 2, Group 1 |
Fillipinerne FC |
3 - 0 |
FC Københavnerne |
Division 4, Group 2 |
03-26, 12:45 |
Division 3, Group 3 |
DIF FC |
0 - 1 |
Salling Ungdomsskole |
Division 3, Group 1 |
03-26, 12:50 |
Division 3, Group 4 |
Komsådehvide |
1 - 2 |
Skovgaard |
Division 3, Group 4 |
03-26, 12:55 |
Division 3, Group 1 |
Young Thugs |
3 - 1 |
Internazionale Sanremo |
Division 4, Group 1 |
03-26, 13:05 |
Division 2, Group 1 |
As Oravita |
2 - 1 |
Étoile Lumière |
Division 3, Group 4 |
03-26, 13:10 |
Division 4, Group 1 |
Le DeniosElite |
4 - 0 |
RegstrupDrengene BK |
Division 4, Group 3 |
03-26, 13:25 |
Division 3, Group 4 |
Langtved SGIF |
3 - 1 |
Serbian Gangnam Style |
Division 4, Group 8 |
03-26, 13:25 |
Division 3, Group 1 |
Don Dingo |
0 - 2 |
Fc strandly |
Division 2, Group 1 |
03-26, 13:30 |
Division 4, Group 5 |
Real Odense CF |
1 - 2 |
Team bravo |
Division 3, Group 2 |
03-26, 13:45 |
Division 2, Group 1 |
Los Galacticos de Real |
3 - 0 |
Parma Calcio |
Division 3, Group 3 |
03-26, 13:50 |
Division 2, Group 1 |
Kulaksiz Elite |
0 - 2 |
Il Diavolo |
Serie A |
03-26, 13:50 |
Division 3, Group 4 |
Lækevej b |
0 - 1 |
Mit FC |
Division 3, Group 1 |
03-26, 14:15 |
Division 3, Group 3 |
Poffarbacco |
1 - 3 |
Bek United |
Division 2, Group 1 |
03-26, 14:20 |
Division 4, Group 6 |
Arcadian fc |
1 - 0 |
FCxXxManUnitedxXx |
Division 4, Group 8 |
03-26, 14:30 |
Division 3, Group 4 |
Nysir Århus |
0 - 2 |
La Masia Vang |
Division 3, Group 2 |
03-26, 14:30 |
Division 4, Group 8 |
ACM Kilpin |
0 - 1 |
Finurligheds drenge |
Division 3, Group 2 |
03-26, 14:30 |
Division 3, Group 3 |
Rosenborg Boldklub |
1 - 0 |
The Green Knights |
Serie A |
03-26, 14:45 |
Division 4, Group 8 |
Evolutioanity |
0 - 2 |
AC Milan Primavera |
Division 2, Group 2 |
03-26, 15:00 |
Division 3, Group 2 |
Frederikshavn United |
1 - 2 |
Team afg |
Division 3, Group 1 |
03-26, 15:05 |
Division 3, Group 2 |
bsvklub |
0 - 1 |
United de Speciale FC |
Division 2, Group 1 |
03-26, 15:15 |
Division 4, Group 7 |
Matholm |
1 - 0 |
Sneglhøjgaard |
Division 3, Group 1 |
03-26, 15:20 |
Serie A |
Dortemusen |
2 - 1 |
Hjallese CF |
Division 3, Group 2 |
03-26, 15:25 |
Division 3, Group 3 |
Skalbronx Sportsklub |
2 - 0 |
The Lazy Monkys |
Division 4, Group 2 |