Fixtures
Select round:
|
Home team |
Result |
Away team |
03-26, 15:30 |
Division 3, Group 1 |
FC Powerspeed |
2 - 0 |
lundgreen DT |
Division 3, Group 3 |
03-26, 15:35 |
Division 4, Group 2 |
Weli FC |
p2 - 2 |
Fc Luckyboys |
Division 3, Group 3 |
03-26, 16:00 |
Division 4, Group 4 |
FC Protons |
2 - 0 |
FC GuReL |
Division 4, Group 5 |
03-26, 16:00 |
Division 3, Group 1 |
FC TOSMUR |
1 - 2 |
Ballack Athletic |
Division 2, Group 2 |
03-26, 16:05 |
Division 2, Group 2 |
Loth |
1 - 2 |
Mica United |
Division 3, Group 1 |
03-26, 16:05 |
Division 3, Group 2 |
Tæskehold |
1 - 3 |
Fog Academy |
Division 3, Group 2 |
03-26, 16:25 |
Division 4, Group 7 |
Les Klinges |
2 - 3 |
Indian FSC |
Division 4, Group 4 |
03-26, 16:35 |
Division 2, Group 2 |
f c petersen if |
6 - 0 |
Epiphania |
Division 4, Group 1 |
03-26, 16:45 |
Division 3, Group 2 |
FC Carøe |
0 - 1 |
Free Palestine FC |
Division 2, Group 2 |
03-26, 16:45 |
Division 3, Group 2 |
de røde sko |
0 - 2 |
Gola CF |
Division 3, Group 3 |
03-26, 16:50 |
Division 4, Group 2 |
Skovgaard BK |
2 - 0 |
Tyrkiet |
Division 4, Group 5 |
03-26, 16:50 |
Division 3, Group 4 |
FC King |
0 - 1 |
FC Algestrup |
Division 4, Group 5 |
03-26, 17:15 |
Division 4, Group 3 |
FC Deportivo Moron |
1 - 3 |
VAR |
Süper Lig |
03-26, 17:15 |
Division 2, Group 2 |
RC Strasbourg |
2 - 3 |
Kølner haie |
Division 3, Group 3 |
03-26, 17:20 |
Division 3, Group 3 |
Telesto |
2 - 0 |
The Hobbits |
Division 3, Group 2 |
03-26, 17:20 |
Division 2, Group 2 |
team sjov |
2 - 0 |
ILGOY SK |
Division 3, Group 2 |
03-26, 17:25 |
Division 3, Group 4 |
Potrytter |
2 - 0 |
John Deere FC |
Division 3, Group 3 |
03-26, 17:30 |
Division 4, Group 5 |
GLIF |
0 - 2 |
Det Jyske Akademi |
Division 4, Group 2 |
03-26, 17:35 |
Division 3, Group 3 |
Girondins Bordeaux |
3 - 0 |
Teamsunlolly |
Division 4, Group 6 |
03-26, 17:45 |
Division 4, Group 3 |
Saint Johnstone |
6 - 0 |
Galo Fantasticos |
Division 5, Group 5 |
03-26, 17:45 |
Süper Lig |
Fred |
5 - 2 |
FB |
Division 4, Group 7 |
03-26, 18:25 |
Division 3, Group 2 |
EuroGS |
0 - 1 |
OBAllstars |
Division 4, Group 1 |
03-26, 18:40 |
Division 4, Group 1 |
AC Fantatista |
4 - 1 |
Blommas FC |
Division 4, Group 7 |
03-26, 18:45 |
Division 3, Group 3 |
Stenild United |
1 - 0 |
Serefli FC |
Division 3, Group 1 |
03-26, 18:50 |
Division 2, Group 1 |
marcus allback forever |
0 - 2 |
Chelton FC |
Division 2, Group 1 |
03-26, 18:50 |
Division 2, Group 2 |
WorldsMaster |
2 - 3 |
Bølle Steen |
Division 2, Group 2 |
03-26, 18:55 |
Division 3, Group 4 |
Floppers |
0 - 1 |
Red Bull Leeds |
Division 3, Group 4 |
03-26, 19:05 |
Division 3, Group 1 |
Union Saint Gillloise |
4 - 0 |
Malte United |
Division 4, Group 1 |
03-26, 19:15 |
Division 2, Group 1 |
Oure Allstars |
0 - 1 |
Tønder FC |
Division 2, Group 1 |
03-26, 19:15 |
Division 5, Group 3 |
Cobham Football Club |
0 - 1 |
Dynamo Dream Owls |
Division 3, Group 1 |