Turkiye Kupasi

Fixtures

Select round:
  Home team Result Away team
06-01, 11:30 Division 3, Group 1 Resen Young Boys 6 - 0 Corona Rovers Division 4, Group 1
06-01, 11:40 Division 3, Group 2 Santorinifc 7 - 0 Cardeza FC Division 5, Group 3
06-01, 11:40 Division 3, Group 4 Fausing FC 3 - 0 Lårup Division 4, Group 6
06-01, 11:45 Süper Lig AGF 1 - 2 FC Jebo Te Division 3, Group 3
06-01, 12:05 Division 4, Group 1 Kure BK 1 - 0 Madsens Troops Division 4, Group 4
06-01, 12:15 Division 3, Group 4 Olympique Guldborg FC 0 - 2 Porto Athletic Division 3, Group 1
06-01, 12:25 Division 2, Group 2 Bamserne 2 - 3 Koreanberg swagsters Süper Lig
06-01, 12:30 Division 4, Group 6 GWR Railway Boys 0 - 5 Flæskeholdet Division 3, Group 2
06-01, 12:35 Division 2, Group 2 Stremnes BK 0 - 1 Fc Sirops Division 3, Group 1
06-01, 12:40 Division 4, Group 2 FC Extreame 0 - 4 Ac j kjaer Süper Lig
06-01, 12:40 Süper Lig TSV Amsterdam 6 - 0 NLS Learn Division 5, Group 8
06-01, 12:45 Division 4, Group 8 FC Rakkeby 0 - 3 London Gordons Division 2, Group 1
06-01, 12:50 Division 3, Group 4 Sønderjyskes fc 5 - 0 Kindergarten Division 4, Group 8
06-01, 12:50 Division 4, Group 8 TenNatFA 0 - 3 Fedtklump FC Süper Lig
06-01, 13:00 Division 4, Group 2 Liria KF 2 - 0 TuranFC Division 4, Group 2
06-01, 13:15 Division 3, Group 1 Deportivo Döllükspor 3 - 0 Udon Thani FC Division 4, Group 2
06-01, 13:15 Division 5, Group 9 Steelpak 0 - 4 Yamanota Division 2, Group 1
06-01, 13:20 Division 4, Group 1 Fcfredericia 0 - 2 AC Tilsted Division 2, Group 1
06-01, 13:25 Süper Lig ASAP Hucci 2 - 0 Fc slutspurt Division 4, Group 3
06-01, 13:35 Division 2, Group 2 De glade armatøre 1 - 2 EuroFeb Division 3, Group 1
06-01, 13:40 Division 4, Group 6 KingMumet 2 - 3 Team Football GF II Division 3, Group 4
06-01, 13:40 Division 2, Group 2 Kösen United 5 - 0 Red Bull Leeds Division 4, Group 5
06-01, 13:40 Division 3, Group 1 Manchester United XXI 4 - 0 Tha Goaldiggerz Division 4, Group 4
06-01, 13:55 Division 4, Group 4 team rockettttt 2 - 1 Captain Win Division 4, Group 8
06-01, 14:05 Division 4, Group 2 Dybberdazzle FC 2 - 1 De blå ulve Division 4, Group 5
06-01, 14:10 Division 3, Group 3 Cukurspor 6 - 0 FC Ringmuskel Division 5, Group 13
06-01, 14:20 Division 4, Group 6 Osmanlilar 0 - 2 GH Esport Süper Lig
06-01, 14:25 Division 5, Group 14 Striberne fra Fyn 1 - 3 VivaLyngby Division 2, Group 1
06-01, 14:25 Division 5, Group 3 Turkish Forces 2 - 2p Academy of Schalke Division 4, Group 5
06-01, 14:40 Division 3, Group 2 Kongensborg BK 2 - 1 teammadrid Division 3, Group 4