Division 3, Group 2

Matches

Select date:
Time Home team   Away team
8 August 2020, 00:30 Navlefnuller 0 - 1 Santorinifc
8 August 2020, 01:45 Debrecen VSC 2 - 2 Team Herregruppen
8 August 2020, 02:00 Santorinifc 4 - 0 Koreanberg swagsters
8 August 2020, 02:15 Galatasaray SporKulübü 0 - 1 Mancbb
8 August 2020, 02:40 FC Haderup Gutterne 0 - 1 Real Fizz
8 August 2020, 02:50 Grundfør IF 0 - 3 Dalslandsgade FC
8 August 2020, 07:00 FC Lulutøsen 1 - 2 FC Haderup Gutterne
8 August 2020, 07:20 Debrecen VSC 1 - 1 Galatasaray SporKulübü
8 August 2020, 07:45 Navlefnuller 1 - 0 Grundfør IF
8 August 2020, 08:35 Galatasaray SporKulübü 3 - 0 Dalslandsgade FC
8 August 2020, 08:40 Team Ivans 0 - 3 Team Herregruppen
8 August 2020, 08:55 Koreanberg swagsters 1 - 2 Esbjerg fB
8 August 2020, 09:45 FC Lulutøsen 0 - 1 AC Tilsted
8 August 2020, 10:25 Fc Mull 2 - 0 Team Herregruppen
8 August 2020, 11:35 Grundfør IF 0 - 4 Koreanberg swagsters
8 August 2020, 11:35 AC Tilsted 3 - 0 Real Fizz
8 August 2020, 11:40 Esbjerg fB 2 - 2 Fc Mull
8 August 2020, 12:15 Esbjerg fB 2 - 2 Santorinifc
8 August 2020, 13:35 Team Ivans 0 - 4 Debrecen VSC
8 August 2020, 13:35 Real Fizz 1 - 0 Grundfør IF
8 August 2020, 14:20 Fc Mull 1 - 1 Mancbb
8 August 2020, 14:55 Koreanberg swagsters 1 - 1 Fc Mull
8 August 2020, 15:00 Dalslandsgade FC 2 - 1 Team Ivans
8 August 2020, 15:30 FC Haderup Gutterne 2 - 0 Navlefnuller
8 August 2020, 16:45 Santorinifc 2 - 0 FC Lulutøsen
8 August 2020, 17:25 Dalslandsgade FC 0 - 1 AC Tilsted
8 August 2020, 17:30 Real Fizz 2 - 0 Galatasaray SporKulübü
8 August 2020, 17:55 AC Tilsted 1 - 1 Navlefnuller
8 August 2020, 18:10 FC Haderup Gutterne 1 - 0 Esbjerg fB
8 August 2020, 18:15 AC Tilsted 1 - 0 Debrecen VSC
8 August 2020, 18:25 Mancbb 1 - 0 Team Ivans
8 August 2020, 20:10 Santorinifc 3 - 1 Fc Mull
8 August 2020, 20:40 Team Herregruppen 0 - 0 Mancbb
8 August 2020, 21:15 Koreanberg swagsters 2 - 1 FC Haderup Gutterne
8 August 2020, 21:20 Grundfør IF 0 - 4 FC Lulutøsen
8 August 2020, 23:10 Esbjerg fB Preview Navlefnuller