Grimsby Town Mariners

Kamper

Resultat   Motstander Turnering Type   Tid
2 - 0 L StoreUlv FC Divisjon 4, Gruppe 7 Liga kamp Bortekamp 10-21, 08:30
2 - 1 W FC Flintegaard Divisjon 4, Gruppe 7 Liga kamp Hjemmekamp 10-21, 09:15
0 - 1 L Letchworth Divisjon 4, Gruppe 7 Liga kamp Hjemmekamp 10-21, 10:55
0 - 0 D LazarusTHC Divisjon 4, Gruppe 7 Liga kamp Bortekamp 10-21, 17:50
0 - 3 W Iste Newcomers Challenge, Runde 1 Turneringskamp Bortekamp 10-21, 19:35
1 - 3 W Manchester United CRWR Divisjon 4, Gruppe 7 Liga kamp Bortekamp 10-22, 00:30
4 - 1 L Muneh FC Divisjon 4, Gruppe 7 Liga kamp Bortekamp 10-22, 11:00
3 - 0 W Fc Gottlieb Newcomers Challenge, Runde 2 Turneringskamp Hjemmekamp 10-22, 13:00
2 - 1 W KS Warta Poznan Divisjon 4, Gruppe 7 Liga kamp Hjemmekamp 10-22, 14:45
2 - 1 W Invalidi Divisjon 4, Gruppe 7 Liga kamp Hjemmekamp 10-22, 16:10
2 - 0 W Brizzle Rovers Divisjon 4, Gruppe 7 Liga kamp Hjemmekamp 10-22, 17:25
0 - 3 L PSV Sawston FA Cup, Runde 2 Turneringskamp Hjemmekamp 10-22, 19:45
0 - 1 L Dynamo Devils Divisjon 4, Gruppe 7 Liga kamp Hjemmekamp I går, 09:15
2 - 1 L Leeds Academy Divisjon 4, Gruppe 7 Liga kamp Bortekamp I går, 12:20
0 - 2 L Frankatank Divisjon 4, Gruppe 7 Liga kamp Hjemmekamp I går, 15:10
1 - 1 D Poges boy Divisjon 4, Gruppe 7 Liga kamp Bortekamp I går, 16:10
1 - 0 L RHL Casuals Newcomers Challenge, Runde 3 Turneringskamp Bortekamp I går, 19:05
2 - 0 W StoreUlv FC Divisjon 4, Gruppe 7 Liga kamp Hjemmekamp I går, 23:10
0 - 1 W FC Sallos Vennskapskamp Vennskapskamp Bortekamp I dag, 01:10
Forhåndsvisning » - Invalidi Divisjon 4, Gruppe 7 Liga kamp Bortekamp I dag, 03:15
Forhåndsvisning » - El Freakshow Divisjon 4, Gruppe 7 Liga kamp Hjemmekamp I dag, 13:15
Forhåndsvisning » - Manchester United CRWR Divisjon 4, Gruppe 7 Liga kamp Hjemmekamp I dag, 16:10
Forhåndsvisning » - Erdington Eagles Divisjon 4, Gruppe 7 Liga kamp Bortekamp I dag, 21:40
Forhåndsvisning » - Letchworth Divisjon 4, Gruppe 7 Liga kamp Bortekamp 10-25, 09:35
Forhåndsvisning » - El Freakshow Divisjon 4, Gruppe 7 Liga kamp Bortekamp 10-25, 11:10
Forhåndsvisning » - Leirfjord Indians Vennskapskamp Vennskapskamp Bortekamp 10-25, 11:35
Forhåndsvisning » - LazarusTHC Divisjon 4, Gruppe 7 Liga kamp Hjemmekamp 10-25, 15:10
Forhåndsvisning » - FC Flintegaard Divisjon 4, Gruppe 7 Liga kamp Bortekamp 10-25, 18:00
Forhåndsvisning » - Frankatank Divisjon 4, Gruppe 7 Liga kamp Bortekamp 10-26, 00:25
Forhåndsvisning » - Leeds Academy Divisjon 4, Gruppe 7 Liga kamp Hjemmekamp 10-26, 04:20
Forhåndsvisning » - Erdington Eagles Divisjon 4, Gruppe 7 Liga kamp Hjemmekamp 10-26, 13:00
Forhåndsvisning » - Leirfjord Indians Vennskapskamp Vennskapskamp Hjemmekamp 10-26, 16:00
Forhåndsvisning » - Dynamo Devils Divisjon 4, Gruppe 7 Liga kamp Bortekamp 10-26, 18:05
Forhåndsvisning » - Poges boy Divisjon 4, Gruppe 7 Liga kamp Hjemmekamp 10-26, 19:55
Forhåndsvisning » - KS Warta Poznan Divisjon 4, Gruppe 7 Liga kamp Bortekamp 10-26, 23:20
Forhåndsvisning » - Muneh FC Divisjon 4, Gruppe 7 Liga kamp Hjemmekamp 10-27, 00:45
Forhåndsvisning » - Brizzle Rovers Divisjon 4, Gruppe 7 Liga kamp Bortekamp 10-27, 10:55