Madrid Club de Futbol

Kamper

Resultat   Motstander Turnering Type   Tid
3 - 0 W FC Sabur Divisjon 4, Gruppe 3 Liga kamp Hjemmekamp 10-14, 04:25
3 - 0 W HBK BLOM Divisjon 4, Gruppe 3 Liga kamp Hjemmekamp 10-14, 10:00
2 - 0 W AC Liljeqvist Divisjon 4, Gruppe 3 Liga kamp Hjemmekamp 10-14, 11:20
0 - 4 W Y Nada Mas Divisjon 4, Gruppe 3 Liga kamp Bortekamp 10-14, 13:50
0 - 4 W Højslevs Dream Team Divisjon 4, Gruppe 3 Liga kamp Bortekamp 10-14, 20:30
0 - 2 W Team Mickla Divisjon 4, Gruppe 3 Liga kamp Bortekamp 10-14, 23:10
0 - 3 W Peters kadetter Divisjon 4, Gruppe 3 Liga kamp Bortekamp I går, 04:45
0 - 3 W Kanalsvømmerne Divisjon 4, Gruppe 3 Liga kamp Bortekamp I går, 18:10
3 - 0 W FC Boye Divisjon 4, Gruppe 3 Liga kamp Hjemmekamp I går, 20:10
Forhåndsvisning » - fc sølvræven Divisjon 4, Gruppe 3 Liga kamp Bortekamp I dag, 07:30
Forhåndsvisning » - FASTASASHARK Divisjon 4, Gruppe 3 Liga kamp Bortekamp I dag, 09:00
Forhåndsvisning » - Man Utd Djævlene Divisjon 4, Gruppe 3 Liga kamp Hjemmekamp I dag, 12:10
Forhåndsvisning » - The Akademi Divisjon 4, Gruppe 3 Liga kamp Hjemmekamp I dag, 17:40
Forhåndsvisning » - Arentsen FC Divisjon 4, Gruppe 3 Liga kamp Hjemmekamp I dag, 19:45
Forhåndsvisning » - Legia Warsaw United Divisjon 4, Gruppe 3 Liga kamp Bortekamp I dag, 23:00
Forhåndsvisning » - HBK BLOM Divisjon 4, Gruppe 3 Liga kamp Bortekamp I dag, 23:15
Forhåndsvisning » - Y Nada Mas Divisjon 4, Gruppe 3 Liga kamp Hjemmekamp 10-17, 06:35
Forhåndsvisning » - Team Mickla Divisjon 4, Gruppe 3 Liga kamp Hjemmekamp 10-17, 14:30
Forhåndsvisning » - AC Liljeqvist Divisjon 4, Gruppe 3 Liga kamp Bortekamp 10-18, 05:45
Forhåndsvisning » - Højslevs Dream Team Divisjon 4, Gruppe 3 Liga kamp Hjemmekamp 10-18, 09:00
Forhåndsvisning » - Legia Warsaw United Divisjon 4, Gruppe 3 Liga kamp Hjemmekamp 10-18, 13:15
Forhåndsvisning » - FC Sabur Divisjon 4, Gruppe 3 Liga kamp Bortekamp 10-18, 16:00
Forhåndsvisning » - Man Utd Djævlene Divisjon 4, Gruppe 3 Liga kamp Bortekamp 10-18, 19:55
Forhåndsvisning » - FASTASASHARK Divisjon 4, Gruppe 3 Liga kamp Hjemmekamp 10-19, 08:30
Forhåndsvisning » - Arentsen FC Divisjon 4, Gruppe 3 Liga kamp Bortekamp 10-19, 11:45
Forhåndsvisning » - The Akademi Divisjon 4, Gruppe 3 Liga kamp Bortekamp 10-19, 14:40
Forhåndsvisning » - fc sølvræven Divisjon 4, Gruppe 3 Liga kamp Hjemmekamp 10-19, 19:40
Forhåndsvisning » - Peters kadetter Divisjon 4, Gruppe 3 Liga kamp Hjemmekamp 10-20, 05:15
Forhåndsvisning » - Kanalsvømmerne Divisjon 4, Gruppe 3 Liga kamp Hjemmekamp 10-20, 06:50
Forhåndsvisning » - FC Boye Divisjon 4, Gruppe 3 Liga kamp Bortekamp 10-20, 09:10