TeamTage

Kamper

Resultat   Motstander Turnering Type   Tid
2 - 1 L tømrermændene Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 12-09, 07:55
1 - 2 L Den tunge støvle Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 12-09, 09:55
1 - 1 D Oldyer Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 12-09, 10:25
1 - 1 D Ølsted FC Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 12-09, 11:05
8 - 0 L Poulter Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 12-09, 15:00
1 - 2 W Team Hereford Landspokalturneringen, Runde 1 Turneringskamp Bortekamp 12-09, 17:00
0 - 1 W Academy Hjallerup Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp I går, 08:10
0 - 3 W Kødhammer IF Landspokalturneringen, Runde 2 Turneringskamp Bortekamp I går, 14:00
1 - 1 D Dannebrogs drenge Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp I går, 16:25
1 - 1 D Merz Academy FC Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp I går, 17:25
0 - 2 L FC LIMOMTI Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp I går, 21:20
2 - 0 L Dabberne Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp I dag, 09:30
0 - 4 L Team JH Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp I dag, 11:30
Forhåndsvisning » - Ravn BK Landspokalturneringen, Runde 3 Turneringskamp Hjemmekamp I dag, 13:40
Forhåndsvisning » - Taskforce Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp I dag, 15:45
Forhåndsvisning » - Trylmands Drenge Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp I dag, 16:50
Forhåndsvisning » - Bårdur FC Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp I dag, 21:05
Forhåndsvisning » - Poulter Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 12-12, 01:50
Forhåndsvisning » - FC Henneman Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 12-12, 09:40
Forhåndsvisning » - Merz Academy FC Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 12-12, 13:40
Forhåndsvisning » - Oldyer Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 12-12, 18:25
Forhåndsvisning » - Bårdur FC Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 12-13, 07:45
Forhåndsvisning » - FC Henneman Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 12-13, 13:20
Forhåndsvisning » - Den tunge støvle Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 12-13, 14:05
Forhåndsvisning » - Ølsted FC Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 12-13, 17:30
Forhåndsvisning » - tømrermændene Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 12-13, 21:00
Forhåndsvisning » - Dabberne Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 12-14, 05:50
Forhåndsvisning » - Trylmands Drenge Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 12-14, 06:05
Forhåndsvisning » - Team JH Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 12-14, 16:05
Forhåndsvisning » - Taskforce Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 12-14, 18:15
Forhåndsvisning » - FC LIMOMTI Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 12-14, 23:45
Forhåndsvisning » - Academy Hjallerup Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 12-15, 00:40
Forhåndsvisning » - Dannebrogs drenge Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 12-15, 06:05