Natholdet

Kamper

Resultat   Motstander Turnering Type   Tid
2 - 1 W Los Maggovich FC Divisjon 3, Gruppe 4 Liga kamp Hjemmekamp I går, 06:40
0 - 3 W Irriducibilinico Divisjon 3, Gruppe 4 Liga kamp Bortekamp I går, 09:25
1 - 0 L Hejsel FC Divisjon 3, Gruppe 4 Liga kamp Bortekamp I går, 09:50
1 - 0 W Awsome Boys Divisjon 3, Gruppe 4 Liga kamp Hjemmekamp I går, 16:05
3 - 0 W Shufta paradise Divisjon 3, Gruppe 4 Liga kamp Hjemmekamp I dag, 01:00
0 - 1 L Bristol Rovers FC Divisjon 3, Gruppe 4 Liga kamp Hjemmekamp I dag, 10:50
1 - 2 W Danish Vikings FC Divisjon 3, Gruppe 4 Liga kamp Bortekamp I dag, 14:15
1 - 0 W Orlando Philadelphia Divisjon 3, Gruppe 4 Liga kamp Hjemmekamp I dag, 15:05
Forhåndsvisning » - Børglum United US Open Cup, Runde 2 Turneringskamp Hjemmekamp I dag, 19:55
Forhåndsvisning » - Grønlands akademi gbu Divisjon 3, Gruppe 4 Liga kamp Bortekamp I dag, 21:40
Forhåndsvisning » - CCCP Divisjon 3, Gruppe 4 Liga kamp Bortekamp 01-22, 01:50
Forhåndsvisning » - Celtics Young Talents Divisjon 3, Gruppe 4 Liga kamp Hjemmekamp 01-22, 06:50
Forhåndsvisning » - Beanies baked beans Divisjon 3, Gruppe 4 Liga kamp Hjemmekamp 01-22, 13:35
Forhåndsvisning » - Team Stryker Divisjon 3, Gruppe 4 Liga kamp Bortekamp 01-22, 15:20
Forhåndsvisning » - Mounts Bay Pirates Divisjon 3, Gruppe 4 Liga kamp Hjemmekamp 01-23, 05:50
Forhåndsvisning » - Purple eskimoes Divisjon 3, Gruppe 4 Liga kamp Bortekamp 01-23, 06:35
Forhåndsvisning » - Los Maggovich FC Divisjon 3, Gruppe 4 Liga kamp Bortekamp 01-23, 07:00
Forhåndsvisning » - Shufta paradise Divisjon 3, Gruppe 4 Liga kamp Bortekamp 01-23, 14:00
Forhåndsvisning » - Danish Vikings FC Divisjon 3, Gruppe 4 Liga kamp Hjemmekamp 01-23, 15:20
Forhåndsvisning » - Hejsel FC Divisjon 3, Gruppe 4 Liga kamp Hjemmekamp 01-24, 11:10
Forhåndsvisning » - Mounts Bay Pirates Divisjon 3, Gruppe 4 Liga kamp Bortekamp 01-24, 15:15
Forhåndsvisning » - Irriducibilinico Divisjon 3, Gruppe 4 Liga kamp Hjemmekamp 01-24, 16:15
Forhåndsvisning » - Awsome Boys Divisjon 3, Gruppe 4 Liga kamp Bortekamp 01-24, 19:30
Forhåndsvisning » - Team Stryker Divisjon 3, Gruppe 4 Liga kamp Hjemmekamp 01-25, 07:30
Forhåndsvisning » - Beanies baked beans Divisjon 3, Gruppe 4 Liga kamp Bortekamp 01-25, 07:50
Forhåndsvisning » - Celtics Young Talents Divisjon 3, Gruppe 4 Liga kamp Bortekamp 01-25, 18:00
Forhåndsvisning » - CCCP Divisjon 3, Gruppe 4 Liga kamp Hjemmekamp 01-25, 18:40
Forhåndsvisning » - Purple eskimoes Divisjon 3, Gruppe 4 Liga kamp Hjemmekamp 01-25, 21:20
Forhåndsvisning » - Orlando Philadelphia Divisjon 3, Gruppe 4 Liga kamp Bortekamp 01-26, 06:40
Forhåndsvisning » - Bristol Rovers FC Divisjon 3, Gruppe 4 Liga kamp Bortekamp 01-26, 10:10
Forhåndsvisning » - Grønlands akademi gbu Divisjon 3, Gruppe 4 Liga kamp Hjemmekamp 01-26, 10:55