Greek Cup

Fixtures

Velg runde:
  Hjemmelag Resultat Bortelag
10-14, 12:00 Divisjon 4, Gruppe 5 HinkLG 1 - 2 Fusk Of United Divisjon 2, Gruppe 2
10-14, 12:00 Divisjon 5, Gruppe 10 HG Boldklub 0 - 8 FCBasss Divisjon 4, Gruppe 6
10-14, 12:15 Divisjon 4, Gruppe 2 Ziggy Boy p2 - 2 aps fc Divisjon 3, Gruppe 2
10-14, 12:35 Divisjon 5, Gruppe 8 Knockin Rangers 1 - 2 KBHAVANA CF Divisjon 3, Gruppe 4
10-14, 12:35 Divisjon 3, Gruppe 4 GB De Blå Djævle p1 - 1 Monster Energy IF Divisjon 5, Gruppe 1
10-14, 12:40 Divisjon 5, Gruppe 1 Gutfelds Gutter 0 - 7 Camoni 1. Division
10-14, 12:45 Divisjon 2, Gruppe 1 FC Papadakis 2 - 1 Kineserne Divisjon 2, Gruppe 1
10-14, 12:50 Divisjon 4, Gruppe 3 Los Vestos 0 - 2 FC Rapid Bucuresti Divisjon 3, Gruppe 1
10-14, 13:00 Divisjon 4, Gruppe 3 Røjterne IK 0 - 1 Fc Nyrenberg Divisjon 2, Gruppe 2
10-14, 13:20 Divisjon 3, Gruppe 4 Pauvre Petulant 0 - 2 Stery The King Rules Divisjon 2, Gruppe 1
10-14, 13:20 Divisjon 4, Gruppe 2 Kongensborg BK 5 - 0 Middelfart Stingers Divisjon 5, Gruppe 8
10-14, 13:20 Divisjon 2, Gruppe 2 Girondins Bordeaux 4 - 0 the power cool Divisjon 4, Gruppe 5
10-14, 13:25 Divisjon 3, Gruppe 2 Langsøskolen 3 - 1 Mercedes AMG Petronas Divisjon 3, Gruppe 1
10-14, 13:30 Divisjon 3, Gruppe 1 Holm Spurs 3 - 0 Liverbirden Divisjon 5, Gruppe 4
10-14, 13:40 Divisjon 4, Gruppe 5 Fc Gottlieb 0 - 3 FC Nitramonia Fagaras 1. Division
10-14, 14:00 Divisjon 3, Gruppe 3 Fristedet 5 - 0 Nygaard Football Club Divisjon 5, Gruppe 9
10-14, 14:05 Divisjon 4, Gruppe 7 Fyn Foxes 1 - 2 Togo Divisjon 5, Gruppe 2
10-14, 14:40 Divisjon 4, Gruppe 2 Stude FC 3 - 0 Thrakomacedonians Divisjon 4, Gruppe 2
10-14, 14:45 Divisjon 4, Gruppe 1 Black Rock Shooter 2 - 0 Astakos FC Divisjon 5, Gruppe 4
10-14, 14:55 Divisjon 3, Gruppe 1 AC Dybvad 1 - 2 sebsch Divisjon 3, Gruppe 2
10-14, 15:05 Divisjon 3, Gruppe 3 FC Warriors United 1 - 2 The Flowerpot Men Divisjon 4, Gruppe 5
10-14, 15:05 Divisjon 2, Gruppe 2 THV United 1 - 2 FC JPJ Divisjon 2, Gruppe 2
10-14, 15:10 Divisjon 5, Gruppe 3 RBO the Hague 2 - 0 Lokomotiv Samara Divisjon 4, Gruppe 4
10-14, 15:25 Divisjon 4, Gruppe 5 Torsten FC 1 - 5 FC Rasserman Divisjon 4, Gruppe 4
10-14, 15:35 Divisjon 5, Gruppe 7 ForceField United 0 - 3 Tomorrowland United 1. Division
10-14, 16:35 Divisjon 4, Gruppe 6 Realjonasmadrid 2 - 1 ferslev oldboys Divisjon 2, Gruppe 1
10-14, 16:35 Divisjon 2, Gruppe 2 Vorup FB 2 - 0 Shaolin United DK Divisjon 3, Gruppe 1
10-14, 16:50 Divisjon 5, Gruppe 4 LA Allstars 0 - 4 Crystal Kos Divisjon 2, Gruppe 2
10-14, 16:55 Divisjon 5, Gruppe 12 Liverpool Talentcenter 0 - 4 nooges fc Divisjon 3, Gruppe 2
10-14, 17:10 Divisjon 5, Gruppe 5 Gipsy 2 - 1 FC FBI Specialized Divisjon 4, Gruppe 2