Greek Cup

Fixtures

Velg runde:
  Hjemmelag Resultat Bortelag
I dag, 11:00 1. Division AG City Forhåndsvisning Bolton Wanderers 1. Division
I dag, 11:35 Divisjon 4, Gruppe 2 Shaolin United DK Forhåndsvisning Hældene T Divisjon 4, Gruppe 1
I dag, 11:50 Divisjon 4, Gruppe 3 Solskjærs Disciple Forhåndsvisning AEK Athens FC Divisjon 5, Gruppe 1
I dag, 12:00 Divisjon 2, Gruppe 1 Team Fee Forhåndsvisning Berliner FC Dynamo 1. Division
I dag, 12:00 1. Division FC Nitramonia Fagaras Forhåndsvisning Kineserne Divisjon 2, Gruppe 1
I dag, 12:05 Divisjon 4, Gruppe 4 Logistics FC Forhåndsvisning Black Rock Shooter Divisjon 3, Gruppe 1
I dag, 12:15 Divisjon 5, Gruppe 1 FC diazmand Forhåndsvisning Refztrup Divisjon 5, Gruppe 3
I dag, 12:15 Divisjon 2, Gruppe 1 FC Papadakis Forhåndsvisning Torpedo John Divisjon 3, Gruppe 2
I dag, 12:30 Divisjon 3, Gruppe 2 FC Perlotte Forhåndsvisning Tranquility FC Divisjon 4, Gruppe 6
I dag, 12:40 Divisjon 3, Gruppe 1 Skelby Sports Verein Forhåndsvisning Team Bissen Divisjon 4, Gruppe 1
I dag, 12:40 Divisjon 3, Gruppe 3 Team Kjeldgaard Forhåndsvisning Fc Nivea Divisjon 3, Gruppe 1
I dag, 13:00 Divisjon 4, Gruppe 8 Maccabi Kinneret Forhåndsvisning Team Big VB Divisjon 4, Gruppe 3
I dag, 13:00 Divisjon 4, Gruppe 4 Talenternes Akademi FC Forhåndsvisning Fc lauritsp Divisjon 3, Gruppe 4
I dag, 13:00 Divisjon 4, Gruppe 2 AC Opium Forhåndsvisning ForceField United Divisjon 4, Gruppe 4
I dag, 13:05 Divisjon 3, Gruppe 1 Kosterslev BK Forhåndsvisning Demolishing Dolphins Divisjon 2, Gruppe 2
I dag, 13:20 1. Division svenstrup villa Forhåndsvisning Torsten FC Divisjon 3, Gruppe 3
I dag, 13:25 Divisjon 3, Gruppe 3 Den Danske Nation Forhåndsvisning PANTHISSIAKOS Divisjon 4, Gruppe 4
I dag, 13:25 Divisjon 3, Gruppe 4 Tsixles Forhåndsvisning lisbjerg Divisjon 4, Gruppe 4
I dag, 13:25 Divisjon 4, Gruppe 4 Lokomotiv Samara Forhåndsvisning Nattie Fc Divisjon 4, Gruppe 1
I dag, 13:30 Divisjon 4, Gruppe 7 Crystal Kos Forhåndsvisning csko Divisjon 3, Gruppe 3
I dag, 13:40 1. Division ferslev oldboys Forhåndsvisning Vorup FB Divisjon 3, Gruppe 4
I dag, 13:45 Divisjon 4, Gruppe 2 Rørkær Champs Forhåndsvisning Langsøskolen Divisjon 2, Gruppe 1
I dag, 13:55 Divisjon 4, Gruppe 6 FCBasss Forhåndsvisning OD Madrid 1. Division
I dag, 14:00 Divisjon 2, Gruppe 2 fc surhsvej Forhåndsvisning Nørremarkens Talenter Divisjon 2, Gruppe 1
I dag, 14:20 Divisjon 2, Gruppe 2 Haarby Elite Forhåndsvisning Central Macedonia Divisjon 4, Gruppe 8
I dag, 14:20 1. Division FTW Ultras Forhåndsvisning Team Wubti Divisjon 2, Gruppe 2
I dag, 14:25 Divisjon 2, Gruppe 2 FC BlåvanD Forhåndsvisning Sun Is Shining 1. Division
I dag, 15:20 Divisjon 3, Gruppe 1 Team Ærø Forhåndsvisning weltklasse Divisjon 2, Gruppe 1
I dag, 15:40 Divisjon 2, Gruppe 1 Fire Bats Forhåndsvisning De Røde Vikinger Divisjon 3, Gruppe 2
I dag, 16:10 Divisjon 4, Gruppe 4 Audax Antofagasta Forhåndsvisning Fyn Foxes Divisjon 4, Gruppe 7