US Open Cup

Fixtures

Velg runde:
  Hjemmelag Resultat Bortelag
12-10, 11:25 Divisjon 2, Gruppe 2 drenge fra uefa cuppen 5 - 0 Suzuki Jens Divisjon 5, Gruppe 13
12-10, 11:25 Divisjon 2, Gruppe 1 Nussi 3 - 0 Guardian FC Divisjon 2, Gruppe 2
12-10, 11:30 Divisjon 5, Gruppe 1 Bois Boldklup 0 - 2 CristoPåToppen Divisjon 5, Gruppe 1
12-10, 11:40 Divisjon 5, Gruppe 7 BuiRock 0 - 5 FC Vojens Wonderboys Divisjon 2, Gruppe 1
12-10, 11:55 Divisjon 3, Gruppe 2 Dinmorigen 3 - 0 Haverton FC Divisjon 6, Gruppe 15
12-10, 11:55 Divisjon 2, Gruppe 2 Pyllerne 1 - 0 As Oravita Divisjon 2, Gruppe 2
12-10, 12:00 Major League Soccer Dream IF 0 - 2 FC Savanna Major League Soccer
12-10, 12:00 Divisjon 2, Gruppe 1 Powhatan Secondary 1 - 0 Arya Stark Divisjon 3, Gruppe 3
12-10, 12:00 Divisjon 2, Gruppe 1 AGFtossen 3 - 0 Chang Odense Divisjon 2, Gruppe 2
12-10, 12:05 Major League Soccer Kokholm FC 5 - 0 Tampa Bay Bandicoots Divisjon 4, Gruppe 1
12-10, 12:10 Divisjon 2, Gruppe 1 The Royals 7 - 0 Cofidis Divisjon 4, Gruppe 4
12-10, 12:15 Major League Soccer Eff zeh kölle 1 - 0 Toronto Blue Jays Divisjon 4, Gruppe 1
12-10, 12:20 Divisjon 3, Gruppe 1 nepa 0 - 1 SK Sokol Stary Tekov Divisjon 3, Gruppe 1
12-10, 12:25 Divisjon 4, Gruppe 2 Holme Boldclub 0 - 1 FC Packer Divisjon 4, Gruppe 2
12-10, 12:35 Divisjon 4, Gruppe 8 Dåse IF 3 - 0 Ølstykke Elite Divisjon 4, Gruppe 7
12-10, 12:40 Divisjon 5, Gruppe 12 CPH SFC 0 - 1 Gjerndrup IF Divisjon 4, Gruppe 1
12-10, 12:40 Divisjon 5, Gruppe 6 Red Oak FC 0 - 2 Skibhuspigerne Divisjon 4, Gruppe 6
12-10, 13:05 Major League Soccer fc leon 3 - 0 Leeds United AFC Divisjon 3, Gruppe 1
12-10, 13:05 Major League Soccer Lossepladsen IF 1 - 0 Børglum United Divisjon 3, Gruppe 3
12-10, 13:15 Divisjon 3, Gruppe 1 AC Mazda 1 - 2 LKMBZ UNITED Divisjon 4, Gruppe 3
12-10, 13:35 Major League Soccer FC Jensenkk 2 - 1 Grønkål Divisjon 2, Gruppe 2
12-10, 13:40 Divisjon 5, Gruppe 4 Los Muertos 0 - 1 leeds dreamteam Divisjon 3, Gruppe 3
12-10, 13:50 Divisjon 4, Gruppe 7 Purple eskimoes 0 - 5 Thailand Divisjon 2, Gruppe 2
12-10, 13:50 Divisjon 3, Gruppe 2 Fc öst 1 - 0 Team Verdi Divisjon 3, Gruppe 2
12-10, 14:00 Divisjon 3, Gruppe 2 Mercedes AMG Petronas 5 - 0 Magleby giants Divisjon 4, Gruppe 1
12-10, 14:00 Divisjon 4, Gruppe 3 Caledonia FC 1 - 5 Ung Pant FC Divisjon 2, Gruppe 1
12-10, 14:00 Divisjon 2, Gruppe 2 SDs dreamteam 3 - 1 FC Tipper Divisjon 4, Gruppe 4
12-10, 14:15 Divisjon 2, Gruppe 2 VB Alliancen 0 - 1 Le Deportivo Veracruz Divisjon 3, Gruppe 2
12-10, 14:30 Divisjon 3, Gruppe 1 Dame N Doye 0 - 1 Verte SIPG Divisjon 4, Gruppe 4
12-10, 14:55 Divisjon 3, Gruppe 1 FC Blumen 2 - 1 real hmr Divisjon 3, Gruppe 4