Cup of Portugal

Fixtures

Velg runde:
  Hjemmelag Resultat Bortelag
I dag, 11:25 Divisjon 3, Gruppe 3 embasa Forhåndsvisning Daddy Cool FC Divisjon 3, Gruppe 1
I dag, 11:45 Divisjon 4, Gruppe 2 Olympique Viento Forhåndsvisning føroyarfc Divisjon 4, Gruppe 8
I dag, 11:45 Portuguese League team sjov Forhåndsvisning FC Wackers Divisjon 3, Gruppe 1
I dag, 11:50 Divisjon 3, Gruppe 4 Jyde drengene Forhåndsvisning Akursmørk fc Divisjon 3, Gruppe 2
I dag, 12:05 Divisjon 3, Gruppe 1 Mål og hørmer Forhåndsvisning Lyonnais Olympique Divisjon 2, Gruppe 1
I dag, 12:10 Divisjon 5, Gruppe 15 Lemur banden Forhåndsvisning Gruen Boldklub Divisjon 4, Gruppe 2
I dag, 12:10 Divisjon 3, Gruppe 3 FC Højsvig Forhåndsvisning FC Fredensborg Divisjon 4, Gruppe 2
I dag, 12:30 Portuguese League La Nacuary Forhåndsvisning FC Inter Aarhus Divisjon 3, Gruppe 1
I dag, 12:30 Divisjon 4, Gruppe 3 FC Klang Forhåndsvisning Hightower Academy Divisjon 5, Gruppe 9
I dag, 12:30 Divisjon 3, Gruppe 4 Greve CF Forhåndsvisning Gamba Kibe Osaka Divisjon 2, Gruppe 2
I dag, 12:45 Divisjon 3, Gruppe 2 Natalies Drenge Forhåndsvisning Dream Team Dyrbye Divisjon 3, Gruppe 4
I dag, 12:45 Portuguese League FC rådhusgade Forhåndsvisning Ez For Real Divisjon 2, Gruppe 2
I dag, 13:00 Divisjon 2, Gruppe 2 Caesar CF Forhåndsvisning FC Jels skal brænde Divisjon 3, Gruppe 3
I dag, 13:00 Divisjon 2, Gruppe 1 Team Winner Fishes Forhåndsvisning Sønderbjerg BK Divisjon 4, Gruppe 7
I dag, 13:30 Divisjon 5, Gruppe 9 Bones of Thor Forhåndsvisning FC Masterclass Divisjon 3, Gruppe 4
I dag, 13:35 Divisjon 2, Gruppe 1 Israelertrompet Forhåndsvisning Excelsior United Divisjon 2, Gruppe 1
I dag, 13:35 Divisjon 3, Gruppe 3 Gødvad F C Forhåndsvisning Liverpool YNWA Divisjon 3, Gruppe 3
I dag, 13:35 Divisjon 3, Gruppe 1 ZumZum IF Forhåndsvisning COAG UNITED Divisjon 3, Gruppe 3
I dag, 13:50 Divisjon 3, Gruppe 3 HolmPloug United Forhåndsvisning El espiritu de equipo Divisjon 3, Gruppe 1
I dag, 13:50 Divisjon 4, Gruppe 3 Knoklerne FC Forhåndsvisning Miklos Divisjon 2, Gruppe 2
I dag, 14:15 Divisjon 2, Gruppe 1 Sporting Lisboa Forhåndsvisning La Galaxys Portuguese League
I dag, 14:40 Divisjon 3, Gruppe 1 Drasnia Forhåndsvisning St Louis Cardinals Divisjon 2, Gruppe 2
I dag, 14:45 Divisjon 4, Gruppe 1 Crazy Horse Forhåndsvisning FC Stoke City Portuguese League
I dag, 14:45 Divisjon 3, Gruppe 2 Fyn Alliancen Forhåndsvisning New York Cosmos Divisjon 3, Gruppe 2
I dag, 14:55 Divisjon 3, Gruppe 2 FC Bibber Forhåndsvisning Rungsted Idiot Forbund Divisjon 4, Gruppe 5
I dag, 15:00 Divisjon 3, Gruppe 3 FC Ven Forhåndsvisning Invicta CF Divisjon 3, Gruppe 2
I dag, 15:05 Divisjon 3, Gruppe 3 Romford Rejects Forhåndsvisning Athletic Diplomatica Divisjon 5, Gruppe 2
I dag, 15:15 Divisjon 4, Gruppe 7 Liverpool Oldboys FC Forhåndsvisning Bisgaard United Divisjon 3, Gruppe 1
I dag, 15:15 Portuguese League FC Highbury Forhåndsvisning FC ØRESUND Portuguese League
I dag, 15:20 Divisjon 5, Gruppe 10 The Sleeping Team Forhåndsvisning Spanager IF Portuguese League