FA Cup

Fixtures

Velg runde:
  Hjemmelag Resultat Bortelag
I dag, 11:20 Divisjon 4, Gruppe 4 Highfield United 0 - 3 Bazz FC Premier League
I dag, 11:25 Divisjon 4, Gruppe 3 Gloucester City 2 - 1 NEW BEGINNING FC Divisjon 5, Gruppe 16
I dag, 11:30 Divisjon 3, Gruppe 2 Argentus FC 3 - 1 Dude AC Divisjon 4, Gruppe 4
I dag, 11:30 Divisjon 4, Gruppe 8 Wycombe Townies 0 - 4 Derby Rams FC Divisjon 2, Gruppe 2
I dag, 11:35 Divisjon 3, Gruppe 2 Manchester SFC 2 - 0 Standish Athletic Divisjon 5, Gruppe 5
I dag, 11:50 Divisjon 4, Gruppe 5 Højfyn FC 0 - 2 SuDoku AFC Premier League
I dag, 11:55 Divisjon 6, Gruppe 23 FC United Bangla 0 - 2 Genky FC Divisjon 6, Gruppe 8
I dag, 12:05 Divisjon 6, Gruppe 21 Holbeck FC 0 - 3 JonasRixFC Divisjon 5, Gruppe 7
I dag, 12:05 Divisjon 2, Gruppe 1 Nussi 4 - 0 FC Acerq Divisjon 6, Gruppe 1
I dag, 12:10 Divisjon 5, Gruppe 2 Team Shizza 3 - 0 Dreamboatfc Divisjon 5, Gruppe 11
I dag, 12:10 Divisjon 3, Gruppe 4 Leigh Football 2 - 0 DERBY COUNTY RAMS Divisjon 2, Gruppe 1
I dag, 12:15 Divisjon 5, Gruppe 11 KFLFC 4 - 0 Hitthetop Divisjon 6, Gruppe 1
I dag, 12:20 Divisjon 3, Gruppe 4 the heebie jeebies 10 - 0 KS Warta Poznan Divisjon 4, Gruppe 7
I dag, 12:20 Divisjon 5, Gruppe 2 Satansfamily 0 - 2 Bens Bulls Divisjon 4, Gruppe 7
I dag, 12:25 Divisjon 5, Gruppe 6 Marvinfc 0 - 4 Team Hahn Divisjon 3, Gruppe 2
I dag, 12:30 Divisjon 5, Gruppe 14 Pierheads 0 - 4 Molester City Divisjon 5, Gruppe 10
I dag, 12:30 Divisjon 5, Gruppe 15 Exe Barton 1 - 2 Ginni Devi Modi IOE Divisjon 4, Gruppe 2
I dag, 12:45 Divisjon 4, Gruppe 8 Dürüm FC 4 - 1 FC Shrewsbury Town Divisjon 6, Gruppe 12
I dag, 12:45 Divisjon 5, Gruppe 14 UpTheTics 0 - 1 SUB 88 Divisjon 4, Gruppe 4
I dag, 12:45 Divisjon 6, Gruppe 2 Snot Rockets 0 - 3 Jefferson Rovers Divisjon 4, Gruppe 2
I dag, 12:50 Divisjon 5, Gruppe 12 Kviks FC 2 - 1 Noobs Divisjon 5, Gruppe 6
I dag, 12:55 Divisjon 2, Gruppe 1 Vale Oak FC 2 - 1 Stenhousemuir FC Divisjon 2, Gruppe 2
I dag, 13:00 Divisjon 5, Gruppe 5 Arsenäl FC Forhåndsvisning Centenary Stand Premier League
I dag, 13:00 Divisjon 2, Gruppe 2 Knivskarpe Sværfisk FC Forhåndsvisning Kings of Kronik Divisjon 5, Gruppe 1
I dag, 13:05 Divisjon 5, Gruppe 2 Atletcio Wolvo Forhåndsvisning Shiranui FC Divisjon 3, Gruppe 1
I dag, 13:05 Divisjon 3, Gruppe 3 Morvannec FC Forhåndsvisning Reddish Blues Divisjon 4, Gruppe 5
I dag, 13:10 Divisjon 5, Gruppe 13 Donnington Forhåndsvisning Liverpools Month Divisjon 3, Gruppe 2
I dag, 13:10 Divisjon 4, Gruppe 4 Swans Town Forhåndsvisning Steaua L G Divisjon 5, Gruppe 3
I dag, 13:15 Divisjon 3, Gruppe 2 Olde FC Forhåndsvisning FC Roskilde Divisjon 2, Gruppe 2
I dag, 13:15 Premier League Pick of the Potters Forhåndsvisning Team Eklund Divisjon 4, Gruppe 4