Divisjon 4, Gruppe 5

Kamper

Select date:
Tid Hjemmelag   Bortelag
29 Mai 2020, 00:15 Avarta 1 - 0 Multras
29 Mai 2020, 01:00 FC Knyazhevo 2 - 0 FC Toftegaard
29 Mai 2020, 01:00 LedøjeSmørum 1 - 2 fc Blancia
29 Mai 2020, 01:55 BDAY FC 0 - 2 FC Knyazhevo
29 Mai 2020, 02:20 fc Blancia 1 - 0 DT poulstrup
29 Mai 2020, 05:20 The Red Sune Forhåndsvisning Multras
29 Mai 2020, 06:40 BIF UNITED Youth squad Forhåndsvisning Olympiske Vandaler
29 Mai 2020, 07:15 Klb Kalundborg Forhåndsvisning LedøjeSmørum
29 Mai 2020, 08:15 fc Blancia Forhåndsvisning BIF UNITED Youth squad
29 Mai 2020, 08:35 FC Toftegaard Forhåndsvisning SønderjyskE Talent
29 Mai 2020, 08:45 The Red Sune Forhåndsvisning SønderjyskE Talent
29 Mai 2020, 09:15 LedøjeSmørum Forhåndsvisning DT poulstrup
29 Mai 2020, 10:15 Klb Kalundborg Forhåndsvisning Avarta
29 Mai 2020, 10:50 DT poulstrup Forhåndsvisning Olympiske Vandaler
29 Mai 2020, 10:55 BDAY FC Forhåndsvisning Østjysk Elite
29 Mai 2020, 11:25 Klb Kalundborg Forhåndsvisning Rip rap og rup FC
29 Mai 2020, 12:05 FC Knyazhevo Forhåndsvisning Avarta
29 Mai 2020, 12:20 BIF UNITED Youth squad Forhåndsvisning FC Knyazhevo
29 Mai 2020, 13:20 Multras Forhåndsvisning DT poulstrup
29 Mai 2020, 14:15 flumse Forhåndsvisning Østjysk Elite
29 Mai 2020, 14:55 LedøjeSmørum Forhåndsvisning Rip rap og rup FC
29 Mai 2020, 15:25 Østjysk Elite Forhåndsvisning FC Toftegaard
29 Mai 2020, 15:40 Olympiske Vandaler Forhåndsvisning The Red Sune
29 Mai 2020, 15:50 SønderjyskE Talent Forhåndsvisning flumse
29 Mai 2020, 16:00 Avarta Forhåndsvisning fc Blancia
29 Mai 2020, 17:30 Olympiske Vandaler Forhåndsvisning Avarta
29 Mai 2020, 18:20 Multras Forhåndsvisning BIF UNITED Youth squad
29 Mai 2020, 18:55 flumse Forhåndsvisning FC Toftegaard
29 Mai 2020, 19:40 DT poulstrup Forhåndsvisning Klb Kalundborg
29 Mai 2020, 20:25 Rip rap og rup FC Forhåndsvisning Østjysk Elite
29 Mai 2020, 21:15 Rip rap og rup FC Forhåndsvisning flumse
29 Mai 2020, 21:40 fc Blancia Forhåndsvisning Klb Kalundborg
29 Mai 2020, 21:55 Multras Forhåndsvisning BDAY FC
29 Mai 2020, 22:45 SønderjyskE Talent Forhåndsvisning BDAY FC
29 Mai 2020, 23:25 FC Knyazhevo Forhåndsvisning The Red Sune
29 Mai 2020, 23:30 Olympiske Vandaler Forhåndsvisning LedøjeSmørum