Divisjon 5, Gruppe 7

Kamper

Select date:
Tid Hjemmelag   Bortelag
4 Juni 2020, 00:15 Coucellin 1 - 2 Hald Rangers
4 Juni 2020, 00:45 Llivia 0 - 3 Caminreal
4 Juni 2020, 00:50 FC Lysalleen 3 - 0 Dornillas
4 Juni 2020, 01:15 OMGSUPERMAND Youth squad 2 - 0 Gjættermann FC Youth squad
4 Juni 2020, 02:05 Deportivo RMS 1 - 0 Fc Næsby United Youth squad
4 Juni 2020, 02:35 Deportivo RMS 2 - 0 Gjættermann FC Youth squad
4 Juni 2020, 02:40 Moralejo 1 - 2 Cualedro
4 Juni 2020, 06:20 Gjættermann FC Youth squad Forhåndsvisning Dornillas
4 Juni 2020, 06:25 Fc Næsby United Youth squad Forhåndsvisning Coucellin
4 Juni 2020, 06:30 Whitehawks Youth squad Forhåndsvisning FC Lysalleen
4 Juni 2020, 06:35 FC Copenhague Youth squad Forhåndsvisning Hald Rangers
4 Juni 2020, 07:00 Guardia Forhåndsvisning Llivia
4 Juni 2020, 08:00 MELERTOWN Forhåndsvisning OMGSUPERMAND Youth squad
4 Juni 2020, 09:00 Deportivo RMS Forhåndsvisning FC Copenhague Youth squad
4 Juni 2020, 09:25 Guardia Forhåndsvisning Whitehawks Youth squad
4 Juni 2020, 10:05 FC Copenhague Youth squad Forhåndsvisning MELERTOWN
4 Juni 2020, 10:35 Gjættermann FC Youth squad Forhåndsvisning Moralejo
4 Juni 2020, 11:15 Caminreal Forhåndsvisning Coucellin
4 Juni 2020, 12:05 FC Lysalleen Forhåndsvisning Cualedro
4 Juni 2020, 12:15 Llivia Forhåndsvisning FC Copenhague Youth squad
4 Juni 2020, 12:45 Coucellin Forhåndsvisning Moralejo
4 Juni 2020, 13:25 OMGSUPERMAND Youth squad Forhåndsvisning Whitehawks Youth squad
4 Juni 2020, 13:50 Dornillas Forhåndsvisning MELERTOWN
4 Juni 2020, 14:30 Cualedro Forhåndsvisning Guardia
4 Juni 2020, 15:55 Cualedro Forhåndsvisning Llivia
4 Juni 2020, 16:35 Fc Næsby United Youth squad Forhåndsvisning Guardia
4 Juni 2020, 17:30 Caminreal Forhåndsvisning OMGSUPERMAND Youth squad
4 Juni 2020, 18:20 Hald Rangers Forhåndsvisning FC Lysalleen
4 Juni 2020, 18:35 Caminreal Forhåndsvisning Fc Næsby United Youth squad
4 Juni 2020, 18:50 Moralejo Forhåndsvisning Caminreal
4 Juni 2020, 19:15 Gjættermann FC Youth squad Forhåndsvisning Coucellin
4 Juni 2020, 19:25 MELERTOWN Forhåndsvisning Whitehawks Youth squad
4 Juni 2020, 21:40 MELERTOWN Forhåndsvisning Deportivo RMS
4 Juni 2020, 22:35 Hald Rangers Forhåndsvisning Deportivo RMS
4 Juni 2020, 23:30 Llivia Forhåndsvisning Dornillas
4 Juni 2020, 23:40 FC Lysalleen Forhåndsvisning FC Copenhague Youth squad