Divisjon 5, Gruppe 16

Kamper

Select date:
Tid Hjemmelag   Bortelag
5 Juni 2020, 00:55 Okkerstrøms Drenge 1 - 0 Small Bois Youth squad
5 Juni 2020, 02:30 Aliso Village Kickers 1 - 0 Great Kills
5 Juni 2020, 02:50 Dalraida 0 - 1 Brentford
5 Juni 2020, 08:40 Brentford 4 - 0 Plantebrødrene Youth squad
5 Juni 2020, 09:00 Great Kills 1 - 2 Plantebrødrene Youth squad
5 Juni 2020, 09:45 Belle Fountain Forhåndsvisning Aliso Village Kickers
5 Juni 2020, 09:55 Palm Grove Colony Forhåndsvisning Team Stryker Youth squad
5 Juni 2020, 10:55 Fort McDonald Forhåndsvisning Brentford
5 Juni 2020, 11:05 Mar Vista Houses Lions Forhåndsvisning Fort McDonald
5 Juni 2020, 11:15 Team Stryker Youth squad Forhåndsvisning ExercitusFC
5 Juni 2020, 11:55 Røde Stjerne FF Forhåndsvisning ExercitusFC
5 Juni 2020, 14:55 Paako Communities Forhåndsvisning Dalraida
5 Juni 2020, 15:35 Belle Fountain Forhåndsvisning Okkerstrøms Drenge
5 Juni 2020, 16:30 Rifton Forhåndsvisning Mar Vista Houses Lions
5 Juni 2020, 16:50 Dalraida Forhåndsvisning Aliso Village Kickers
5 Juni 2020, 17:15 Dalraida Forhåndsvisning Rifton
5 Juni 2020, 17:55 Mar Vista Houses Lions Forhåndsvisning Plantebrødrene Youth squad
5 Juni 2020, 17:55 Belle Fountain Forhåndsvisning Rifton
5 Juni 2020, 18:10 Palm Grove Colony Forhåndsvisning ExercitusFC
5 Juni 2020, 18:25 Brentford Forhåndsvisning Mar Vista Houses Lions
5 Juni 2020, 19:25 Small Bois Youth squad Forhåndsvisning Team Stryker Youth squad
5 Juni 2020, 19:55 Great Kills Forhåndsvisning Paako Communities
5 Juni 2020, 20:20 Plantebrødrene Youth squad Forhåndsvisning Fort McDonald
5 Juni 2020, 20:20 Small Bois Youth squad Forhåndsvisning Røde Stjerne FF
5 Juni 2020, 20:30 Rifton Forhåndsvisning Great Kills
5 Juni 2020, 20:35 Plantebrødrene Youth squad Forhåndsvisning Dalraida
5 Juni 2020, 20:45 Fort McDonald Forhåndsvisning Rifton
5 Juni 2020, 21:30 Mar Vista Houses Lions Forhåndsvisning Paako Communities
5 Juni 2020, 21:30 Brentford Forhåndsvisning Palm Grove Colony
5 Juni 2020, 21:40 ExercitusFC Forhåndsvisning Okkerstrøms Drenge
5 Juni 2020, 22:00 Aliso Village Kickers Forhåndsvisning Small Bois Youth squad
5 Juni 2020, 22:20 Røde Stjerne FF Forhåndsvisning Belle Fountain
5 Juni 2020, 22:40 Paako Communities Forhåndsvisning Belle Fountain
5 Juni 2020, 22:55 Great Kills Forhåndsvisning Røde Stjerne FF
5 Juni 2020, 23:00 Fort McDonald Forhåndsvisning Palm Grove Colony
5 Juni 2020, 23:25 Team Stryker Youth squad Forhåndsvisning Okkerstrøms Drenge