Divisjon 4, Gruppe 4

Kamper

Select date:
Tid Hjemmelag   Bortelag
29 Februar 2020, 00:30 Icy 0 - 1 AC Jenka
29 Februar 2020, 00:55 FC BUZZERS 3 - 0 AJ Auxerre
29 Februar 2020, 01:05 Stonemir IF 0 - 0 Hokus Pokus Ford Focus
29 Februar 2020, 01:25 FC Regnvejr 1 - 3 AJ Auxerre
29 Februar 2020, 05:15 FC Regnvejr 0 - 3 Börüssia Dörtmünd
29 Februar 2020, 06:20 Hokus Pokus Ford Focus 1 - 1 FC BUZZERS
29 Februar 2020, 07:00 FC Regnvejr 0 - 4 BTS Bangtan Boys
29 Februar 2020, 07:05 AC Jenka 6 - 0 Bandelstorf
29 Februar 2020, 07:25 Icy 1 - 1 Metropolis FF
29 Februar 2020, 07:30 ThAkUkK 2 - 0 FC Regnvejr
29 Februar 2020, 08:10 Stonemir IF 0 - 1 Icy
29 Februar 2020, 08:20 Hokus Pokus Ford Focus Forhåndsvisning Metropolis FF
29 Februar 2020, 09:55 AJ Auxerre Forhåndsvisning Stonemir IF
29 Februar 2020, 09:55 Young Stars Forhåndsvisning Falske Rotter FC
29 Februar 2020, 10:45 ThAkUkK Forhåndsvisning FC BUZZERS
29 Februar 2020, 11:05 AC Jenka Forhåndsvisning Altyn Asyr FK
29 Februar 2020, 11:30 AJ Auxerre Forhåndsvisning Börüssia Dörtmünd
29 Februar 2020, 13:10 Metropolis FF Forhåndsvisning AJ Auxerre
29 Februar 2020, 14:00 ThAkUkK Forhåndsvisning BTS Bangtan Boys
29 Februar 2020, 14:25 BTS Bangtan Boys Forhåndsvisning Altyn Asyr FK
29 Februar 2020, 15:00 BTS Bangtan Boys Forhåndsvisning Falske Rotter FC
29 Februar 2020, 15:40 Bandelstorf Forhåndsvisning Young Stars
29 Februar 2020, 17:20 Stonemir IF Forhåndsvisning ThAkUkK
29 Februar 2020, 18:05 Metropolis FF Forhåndsvisning Atletico Delvoz
29 Februar 2020, 18:30 Altyn Asyr FK Forhåndsvisning Falske Rotter FC
29 Februar 2020, 19:30 Börüssia Dörtmünd Forhåndsvisning BTS Bangtan Boys
29 Februar 2020, 19:55 Börüssia Dörtmünd Forhåndsvisning Hokus Pokus Ford Focus
29 Februar 2020, 20:45 Börüssia Dörtmünd Forhåndsvisning ThAkUkK
29 Februar 2020, 20:50 Atletico Delvoz Forhåndsvisning Young Stars
29 Februar 2020, 20:50 Falske Rotter FC Forhåndsvisning AC Jenka
29 Februar 2020, 21:00 Young Stars Forhåndsvisning Icy
29 Februar 2020, 21:20 FC BUZZERS Forhåndsvisning Atletico Delvoz
29 Februar 2020, 21:45 FC BUZZERS Forhåndsvisning FC Regnvejr
29 Februar 2020, 21:45 Metropolis FF Forhåndsvisning Bandelstorf
29 Februar 2020, 22:00 Bandelstorf Forhåndsvisning Altyn Asyr FK
29 Februar 2020, 23:00 Atletico Delvoz Forhåndsvisning Stonemir IF