Divisjon 4, Gruppe 8

Kamper

Select date:
Tid Hjemmelag   Bortelag
25 September 2020, 01:10 Methil Racers 2 - 2 YATE WEST END A F C
25 September 2020, 05:20 Wazza Wolfs 0 - 3 StoreUlv FC
25 September 2020, 06:20 Midtfyn IF 1 - 1 StoreUlv FC
25 September 2020, 07:20 Odense Ounces FC 2 - 1 Midtfyn IF
25 September 2020, 07:20 Twickenham Wanderers 2 - 0 Methil Racers
25 September 2020, 07:35 Team Hunnar 5 - 0 Midtfyn IF
25 September 2020, 08:40 The Real Leeds United 3 - 2 NEW BEGINNING FC
25 September 2020, 11:35 Team Hunnar 3 - 0 Wazza Wolfs
25 September 2020, 11:55 FC Paradiso 3 - 1 Nut Sack Rovers
25 September 2020, 12:05 Forte Athletic 2 - 0 Nutjob Utd
25 September 2020, 12:15 Midtfyn IF 1 - 2 Haulrik Fc
25 September 2020, 12:55 Methil Racers Forhåndsvisning The Real Leeds United
25 September 2020, 13:35 Nut Sack Rovers Forhåndsvisning StoreUlv FC
25 September 2020, 14:40 Wazza Wolfs Forhåndsvisning Haulrik Fc
25 September 2020, 15:10 Bens Bulls Forhåndsvisning Team Hunnar
25 September 2020, 15:10 Wazza Wolfs Forhåndsvisning Forte Athletic
25 September 2020, 16:00 Haulrik Fc Forhåndsvisning Bens Bulls
25 September 2020, 16:05 Forte Athletic Forhåndsvisning FC Paradiso
25 September 2020, 16:10 NEW BEGINNING FC Forhåndsvisning Odense Ounces FC
25 September 2020, 16:30 FC Paradiso Forhåndsvisning Nutjob Utd
25 September 2020, 17:00 Haulrik Fc Forhåndsvisning NEW BEGINNING FC
25 September 2020, 17:15 Odense Ounces FC Forhåndsvisning YATE WEST END A F C
25 September 2020, 17:45 Nut Sack Rovers Forhåndsvisning Forte Athletic
25 September 2020, 18:35 FC Paradiso Forhåndsvisning Team Hunnar
25 September 2020, 19:15 Nutjob Utd Forhåndsvisning Wazza Wolfs
25 September 2020, 19:20 Twickenham Wanderers Forhåndsvisning YATE WEST END A F C
25 September 2020, 19:30 NEW BEGINNING FC Forhåndsvisning Methil Racers
25 September 2020, 19:45 Midtfyn IF Forhåndsvisning The Real Leeds United
25 September 2020, 19:50 Bens Bulls Forhåndsvisning Odense Ounces FC
25 September 2020, 20:00 StoreUlv FC Forhåndsvisning FC Paradiso
25 September 2020, 20:15 Nut Sack Rovers Forhåndsvisning Twickenham Wanderers
25 September 2020, 21:05 Bens Bulls Forhåndsvisning Nutjob Utd
25 September 2020, 21:30 Nutjob Utd Forhåndsvisning Nut Sack Rovers
25 September 2020, 21:30 Forte Athletic Forhåndsvisning Twickenham Wanderers
25 September 2020, 22:25 YATE WEST END A F C Forhåndsvisning The Real Leeds United
25 September 2020, 22:45 StoreUlv FC Forhåndsvisning Bens Bulls