Divisjon 2, Gruppe 1

Kamper

Select date:
Tid Hjemmelag   Bortelag
21 November 2019, 00:50 Vejlencia 2 - 0 Trailblazers FC
21 November 2019, 02:50 The Brahma Bulls 0 - 8 Dansk Beton
21 November 2019, 06:40 Trailblazers FC 1 - 0 Amsterdam United
21 November 2019, 07:55 Atletico De CompaQ Forhåndsvisning Vejlencia
21 November 2019, 08:50 Esbjerg Bulldogs Forhåndsvisning Brønby ifc
21 November 2019, 08:50 Waka Waka Vigerslev BK Forhåndsvisning Ringsted FC
21 November 2019, 09:15 Ringsted FC Forhåndsvisning Dat Monne
21 November 2019, 10:00 NY Rangers Forhåndsvisning Atletico De CompaQ
21 November 2019, 10:20 Team SuperTilt Forhåndsvisning Amsterdam United
21 November 2019, 10:30 Waka Waka Vigerslev BK Forhåndsvisning Faroe islands
21 November 2019, 11:00 Amsterdam United Forhåndsvisning The Brahma Bulls
21 November 2019, 11:05 Atletico De CompaQ Forhåndsvisning Waka Waka Vigerslev BK
21 November 2019, 12:40 The Brahma Bulls Forhåndsvisning Vejlencia
21 November 2019, 12:40 Trailblazers FC Forhåndsvisning NY Rangers
21 November 2019, 12:50 Dat Monne Forhåndsvisning Trailblazers FC
21 November 2019, 13:40 Team SuperTilt Forhåndsvisning Sporting Brøndby
21 November 2019, 14:15 soolskiin Forhåndsvisning Esbjerg Bulldogs
21 November 2019, 14:50 Atletico De CompaQ Forhåndsvisning Dat Monne
21 November 2019, 15:40 Faroe islands Forhåndsvisning Ringsted FC
21 November 2019, 15:40 Sporting Brøndby Forhåndsvisning soolskiin
21 November 2019, 16:10 Ringsted FC Forhåndsvisning Team SuperTilt
21 November 2019, 16:20 Dat Monne Forhåndsvisning Esbjerg Bulldogs
21 November 2019, 16:30 Brønby ifc Forhåndsvisning Sporting Brøndby
21 November 2019, 18:05 Brønby ifc Forhåndsvisning Dat Monne
21 November 2019, 18:40 Faroe islands Forhåndsvisning NY Rangers
21 November 2019, 19:20 Brønby ifc Forhåndsvisning The Brahma Bulls
21 November 2019, 19:35 soolskiin Forhåndsvisning Dansk Beton
21 November 2019, 20:00 Trailblazers FC Forhåndsvisning Brønby ifc
21 November 2019, 20:00 Sporting Brøndby Forhåndsvisning Faroe islands
21 November 2019, 20:20 Team SuperTilt Forhåndsvisning soolskiin
21 November 2019, 20:45 Dansk Beton Forhåndsvisning Waka Waka Vigerslev BK
21 November 2019, 21:15 Amsterdam United Forhåndsvisning NY Rangers
21 November 2019, 21:25 Dansk Beton Forhåndsvisning Team SuperTilt
21 November 2019, 21:50 The Brahma Bulls Forhåndsvisning soolskiin
21 November 2019, 22:20 Esbjerg Bulldogs Forhåndsvisning Atletico De CompaQ
21 November 2019, 22:40 Ringsted FC Forhåndsvisning Vejlencia