Divisjon 5, Gruppe 9

Kamper

Select date:
Tid Hjemmelag   Bortelag
22 Januar 2020, 00:55 Bairro Marli 3 - 0 Sol de Maio
22 Januar 2020, 01:05 Bairro Marli 0 - 2 Guanajuna
22 Januar 2020, 01:15 Zurek 5 - 0 Sol de Maio
22 Januar 2020, 01:40 Fazenda Campo Limpo 1 - 2 Sacco de Penedinho
22 Januar 2020, 01:50 Ronda das Salinas 2 - 2 Bairro Marli
22 Januar 2020, 02:00 FCkeller 3 - 0 Sacco de Penedinho
22 Januar 2020, 02:00 The Måløv BK 0 - 3 Bairro Marli
22 Januar 2020, 05:20 Liberato Gomes 1 - 0 Itatingui
22 Januar 2020, 06:55 Montes Claros 3 - 0 The Måløv BK
22 Januar 2020, 07:45 Guanajuna 6 - 2 Montes Claros
22 Januar 2020, 07:50 Canto Bonito 2 - 1 Itatingui
22 Januar 2020, 08:45 Guanajuna 2 - 0 Ronda das Salinas
22 Januar 2020, 09:05 Yellow birds 2 - 0 Canto Bonito
22 Januar 2020, 09:55 Ronda das Salinas 2 - 0 Fazenda Campo Limpo
22 Januar 2020, 11:05 FCkeller 5 - 0 Rio da Praia
22 Januar 2020, 11:45 Canto Bonito 2 - 1 Bairro Marli
22 Januar 2020, 12:05 Sol de Maio 1 - 2 Yellow birds
22 Januar 2020, 12:50 The Måløv BK 0 - 3 Zurek
22 Januar 2020, 13:40 Barrio Barra Grande 0 - 2 Guanajuna
22 Januar 2020, 14:20 Barrio Barra Grande 2 - 2 Montes Claros
22 Januar 2020, 16:00 Canto Bonito 0 - 2 Zurek
22 Januar 2020, 16:40 Zurek 0 - 2 FCkeller
22 Januar 2020, 16:55 Itatingui 0 - 3 FCkeller
22 Januar 2020, 17:35 Guanajuna 0 - 3 Yellow birds
22 Januar 2020, 17:50 Barrio Barra Grande 1 - 1 Fazenda Campo Limpo
22 Januar 2020, 19:05 Sol de Maio Forhåndsvisning Rio da Praia
22 Januar 2020, 19:40 Fazenda Campo Limpo Forhåndsvisning Liberato Gomes
22 Januar 2020, 20:05 Montes Claros Forhåndsvisning Ronda das Salinas
22 Januar 2020, 20:20 Rio da Praia Forhåndsvisning Canto Bonito
22 Januar 2020, 20:50 Yellow birds Forhåndsvisning The Måløv BK
22 Januar 2020, 21:40 Sol de Maio Forhåndsvisning Montes Claros
22 Januar 2020, 22:05 Sacco de Penedinho Forhåndsvisning Liberato Gomes
22 Januar 2020, 22:15 The Måløv BK Forhåndsvisning Barrio Barra Grande
22 Januar 2020, 22:30 Ronda das Salinas Forhåndsvisning Barrio Barra Grande
22 Januar 2020, 22:45 Itatingui Forhåndsvisning Sacco de Penedinho
22 Januar 2020, 23:00 Rio da Praia Forhåndsvisning Liberato Gomes