Fixtures
Välj runda:
|
Hemmalag |
Resultat |
Bortalag |
27/03, 11:30 |
Division 2, Grupp 2 |
The Danish Lions |
0 - 2 |
Taz BK |
Eredivisie |
27/03, 11:30 |
Division 3, Grupp 1 |
SAS united |
2 - 1 |
FC Adems |
Division 4, Grupp 2 |
27/03, 11:35 |
Division 3, Grupp 1 |
Nottingham |
0 - 3 |
Amsterdam United |
Eredivisie |
27/03, 11:40 |
Division 2, Grupp 2 |
Chelseas Dream Team |
3 - 0 |
Elms City |
Division 2, Grupp 1 |
27/03, 12:05 |
Division 3, Grupp 1 |
Marzec |
0 - 1 |
Slicetown FC |
Eredivisie |
27/03, 12:10 |
Division 2, Grupp 2 |
Tromborg DK |
0 - 3 |
GalatasarayTR |
Eredivisie |
27/03, 12:45 |
Eredivisie |
Anfield Road FC |
1 - 2 |
Lateside united |
Division 2, Grupp 2 |
27/03, 12:55 |
Division 2, Grupp 1 |
Ac j kjaer |
2 - 0 |
Myssen FC |
Division 3, Grupp 3 |
27/03, 13:20 |
Division 2, Grupp 1 |
Kanazawa FC |
0 - 1 |
Micrial United |
Division 2, Grupp 2 |
27/03, 13:25 |
Division 2, Grupp 1 |
Ac Razorz |
1 - 3 |
Nottingham Forest |
Eredivisie |
27/03, 13:40 |
Division 3, Grupp 2 |
Bungalow FC |
0 - 3 |
mini hunde |
Division 2, Grupp 1 |
27/03, 13:45 |
Division 3, Grupp 4 |
FC Springerne |
2 - 0 |
Fc FSB |
Division 3, Grupp 1 |
27/03, 14:05 |
Division 3, Grupp 4 |
MCFC II |
0 - 2 |
Super Owls |
Division 2, Grupp 1 |
27/03, 14:15 |
Division 4, Grupp 1 |
FC Adingra |
2 - 0 |
Sjøbjerg United |
Division 4, Grupp 2 |
27/03, 14:25 |
Division 4, Grupp 5 |
Sunday Strugs |
0 - 2 |
Borussia Dortmund |
Division 3, Grupp 3 |
27/03, 14:45 |
Eredivisie |
Liverpool Brøndby Club |
3 - 0 |
Black Rock Shooter |
Division 3, Grupp 4 |
27/03, 15:00 |
Division 4, Grupp 2 |
Kronborg Knights |
0 - 7 |
Jadetgodtdu |
Eredivisie |
27/03, 15:35 |
Division 4, Grupp 2 |
FC Egedal |
1 - 4 |
AE Jensen |
Eredivisie |
27/03, 15:50 |
Division 2, Grupp 1 |
Fc HVA |
0 - 3 |
Ultraz vstgn |
Eredivisie |
27/03, 16:20 |
Eredivisie |
Storms Akademi |
2 - 0 |
Ajax Amsterdam Talents |
Division 2, Grupp 1 |
27/03, 16:35 |
Eredivisie |
Sønderjyske Løver |
2 - 0 |
Zeder FC |
Division 2, Grupp 2 |
27/03, 16:40 |
Eredivisie |
Watton Town Fc |
4 - 0 |
Persol United |
Division 3, Grupp 3 |
27/03, 17:35 |
Division 3, Grupp 2 |
Snapsens Ultras |
3 - 1 |
Forzza FC |
Division 4, Grupp 3 |
27/03, 17:45 |
Division 2, Grupp 1 |
AC Chievo Verona |
0 - 1 |
FC Litty Titty |
Division 2, Grupp 2 |
27/03, 18:05 |
Division 3, Grupp 4 |
Team Tissø FC |
1 - 0 |
Evetofte FC |
Division 3, Grupp 4 |
27/03, 18:05 |
Division 4, Grupp 1 |
Melchester Rovers |
0 - 4 |
FC Atletico Chris |
Division 3, Grupp 1 |
27/03, 18:05 |
Division 3, Grupp 1 |
Team Gjesme |
0 - 2 |
Team Strandgade |
Eredivisie |
27/03, 18:15 |
Division 3, Grupp 2 |
Flamengo Garrinchas |
1 - 2 |
FC Bongo |
Division 3, Grupp 2 |
27/03, 19:00 |
Division 3, Grupp 4 |
FC lotus |
0 - 2 |
FC Den Bosch |
Division 2, Grupp 1 |
27/03, 19:25 |
Division 4, Grupp 7 |
Cannondale FC |
0 - 2 |
ac fc søren |
Division 4, Grupp 3 |