Fixtures
Välj runda:
|
Hemmalag |
Resultat |
Bortalag |
26/03, 11:35 |
Division 2, Grupp 2 |
Voldsegnen |
3 - 0 |
Jens The Killer Kitty |
Division 5, Grupp 5 |
26/03, 11:40 |
Division 5, Grupp 6 |
FC Osaka |
3 - 3p |
FCBiksekage |
Division 4, Grupp 5 |
26/03, 12:00 |
Division 4, Grupp 8 |
Asdfghjklæø |
0 - 2 |
Nustrup FC |
Division 2, Grupp 2 |
26/03, 12:00 |
Division 5, Grupp 4 |
Penguin Life |
0 - 4 |
Fc messi power |
Division 4, Grupp 2 |
26/03, 12:15 |
Superligaen |
Brøndby |
2 - 1 |
Kongens Løve |
Division 2, Grupp 2 |
26/03, 12:20 |
Division 4, Grupp 1 |
Gåsehud |
1 - 3 |
Okson FC |
Division 2, Grupp 1 |
26/03, 12:20 |
Division 3, Grupp 2 |
Forever Midtjylland |
2 - 3 |
FC posen |
Division 3, Grupp 3 |
26/03, 12:30 |
Division 4, Grupp 1 |
Ulkebøl FK |
2 - 0 |
Sparta AC |
Division 5, Grupp 9 |
26/03, 12:50 |
Division 2, Grupp 1 |
Schmeichel |
4 - 1 |
FcRuhwald |
Division 5, Grupp 4 |
26/03, 12:50 |
Division 2, Grupp 2 |
Sønderjyske Fodbold |
3 - 0 |
høiers |
Division 4, Grupp 5 |
26/03, 12:50 |
Division 3, Grupp 2 |
FC Tanks |
1 - 2 |
Melwood Academy FC |
Division 2, Grupp 2 |
26/03, 12:55 |
Division 3, Grupp 2 |
Fjong Academy FC |
2 - 1 |
Østmønsk Elite |
Division 4, Grupp 8 |
26/03, 12:55 |
Division 4, Grupp 3 |
Fyrkat United |
1 - 3 |
Festival FC |
Division 3, Grupp 1 |
26/03, 13:00 |
Division 4, Grupp 4 |
Dines FC |
3 - 0 |
IFK Grasshopper |
Division 4, Grupp 6 |
26/03, 13:20 |
Superligaen |
Manchester Deluxe |
3 - 0 |
Nørholm BK |
Division 2, Grupp 2 |
26/03, 13:40 |
Division 2, Grupp 1 |
FC Søvænget |
2 - 0 |
Punch Dreamteam |
Superligaen |
26/03, 13:40 |
Division 3, Grupp 1 |
KongerneIF |
0 - 4 |
Nico City |
Superligaen |
26/03, 13:40 |
Division 3, Grupp 3 |
LFC Midtjylland |
2 - 3 |
fc sølvræven |
Division 4, Grupp 5 |
26/03, 13:45 |
Division 3, Grupp 3 |
FC Baadsgaard |
2 - 0 |
Haderup United |
Division 5, Grupp 6 |
26/03, 13:45 |
Division 3, Grupp 1 |
De Gule Helte |
1 - 3 |
Broccotelli FC |
Division 3, Grupp 1 |
26/03, 13:55 |
Division 2, Grupp 2 |
Streethogs AC |
2 - 1 |
Hæwe IF |
Division 2, Grupp 1 |
26/03, 14:05 |
Division 2, Grupp 1 |
FK Sydvestsjælland |
2 - 0 |
Stronzo |
Division 4, Grupp 6 |
26/03, 14:20 |
Division 4, Grupp 8 |
lund søe |
0 - 3 |
RandersRangers |
Division 4, Grupp 3 |
26/03, 14:20 |
Division 3, Grupp 4 |
FC Pandas In Disguise |
0 - 1 |
FC Sjaskemadder |
Division 3, Grupp 1 |
26/03, 14:25 |
Division 2, Grupp 2 |
Ljuti Krajisnici |
0 - 2 |
FC Fish |
Division 2, Grupp 1 |
26/03, 14:30 |
Division 2, Grupp 1 |
Morten k |
2 - 3 |
FC Lamah |
Division 2, Grupp 2 |
26/03, 14:40 |
Division 5, Grupp 10 |
Lassemand |
0 - 3 |
Tophatte |
Division 3, Grupp 1 |
26/03, 14:45 |
Division 4, Grupp 3 |
Vi dræner sumpen |
0 - 4 |
Barden United |
Division 3, Grupp 3 |
26/03, 14:55 |
Division 3, Grupp 3 |
FC Vibe |
2 - 0 |
Duckdaddy |
Division 5, Grupp 3 |
26/03, 14:55 |
Division 2, Grupp 2 |
Gym Olympics |
3 - 0 |
De sort gule |
Division 5, Grupp 4 |