Fixtures
Välj runda:
|
Hemmalag |
Resultat |
Bortalag |
29/04, 13:45 |
Division 2, Grupp 1 |
Karlas Kabale |
5 - 0 |
Dardie IF |
Division 5, Grupp 6 |
29/04, 14:05 |
Division 5, Grupp 15 |
La Decima |
1 - 3 |
Barden United |
Division 2, Grupp 2 |
29/04, 14:15 |
Division 2, Grupp 1 |
Okson FC |
1 - 2 |
Brøndby |
Superligaen |
29/04, 14:25 |
Division 2, Grupp 1 |
Blaabjerg IF |
2 - 0 |
bsmfc |
Division 5, Grupp 14 |
29/04, 14:30 |
Division 4, Grupp 6 |
LedøjeSmørum |
0 - 2 |
Sønderjyske Fodbold |
Division 2, Grupp 2 |
29/04, 14:30 |
Superligaen |
Xerez FC |
3 - 0 |
MV Academy |
Division 4, Grupp 3 |
29/04, 14:30 |
Division 4, Grupp 6 |
osten john |
2 - 0 |
Go for it |
Division 5, Grupp 8 |
29/04, 14:35 |
Division 5, Grupp 8 |
Quatys United |
2 - 0 |
FC lfa |
Division 5, Grupp 8 |
29/04, 14:35 |
Division 5, Grupp 5 |
Birkelse DT |
0 - 4 |
MasterMauf |
Division 2, Grupp 1 |
29/04, 14:40 |
Division 2, Grupp 2 |
Voldsegnen |
4 - 0 |
Forever Midtjylland |
Division 3, Grupp 2 |
29/04, 14:40 |
Division 5, Grupp 10 |
Sailors and Indians |
2 - 0 |
Odby FC |
Division 5, Grupp 8 |
29/04, 14:45 |
Division 3, Grupp 2 |
fc tikai |
3 - 0 |
Valhal FC |
Division 5, Grupp 14 |
29/04, 14:45 |
Division 4, Grupp 8 |
WingerPinger |
6 - 0 |
AGF Poder |
Division 6, Grupp 2 |
29/04, 14:55 |
Division 4, Grupp 4 |
Magic Football Club |
6 - 0 |
Orth FC |
Division 5, Grupp 6 |
29/04, 14:55 |
Division 4, Grupp 7 |
Bars IF |
1 - 0 |
Why Always Me Club |
Division 5, Grupp 7 |
29/04, 15:00 |
Division 5, Grupp 12 |
Oregon Trailblazers |
1 - 3 |
BAAB |
Division 3, Grupp 1 |
29/04, 15:15 |
Division 3, Grupp 3 |
Kochsgade United |
1 - 0 |
Mikkls Gooners |
Division 5, Grupp 8 |
29/04, 15:45 |
Division 5, Grupp 12 |
FC Crapsticles |
0 - 2 |
Ulkebøl FK |
Division 4, Grupp 1 |
29/04, 15:50 |
Division 4, Grupp 5 |
Cena FC |
1 - 0 |
Asdfghjklæø |
Division 4, Grupp 8 |
29/04, 16:15 |
Division 3, Grupp 1 |
Gåsehud |
0 - 1 |
Liverpool YNWA |
Division 3, Grupp 3 |
29/04, 16:25 |
Division 2, Grupp 2 |
Flemming GF |
1 - 0 |
Rabbit FC |
Division 5, Grupp 6 |
29/04, 16:25 |
Division 4, Grupp 6 |
FC Rævesovsen |
0 - 1 |
Barna CF |
Division 3, Grupp 2 |
29/04, 16:35 |
Division 3, Grupp 3 |
Xenius |
2 - 0 |
Kragemanden FC |
Division 4, Grupp 7 |
29/04, 16:35 |
Division 3, Grupp 2 |
VFC VB |
2 - 1 |
LFC Vestsjælland |
Division 3, Grupp 2 |
29/04, 16:45 |
Division 3, Grupp 2 |
Teamsunlolly |
1 - 0 |
Østerbyens Boldklub |
Division 5, Grupp 7 |
29/04, 16:45 |
Division 5, Grupp 6 |
TheisBrøndbyIF |
0 - 4 |
FC huusom |
Division 3, Grupp 1 |
29/04, 16:55 |
Division 5, Grupp 7 |
Jeppersej er op |
0 - 3 |
De Gule Helte |
Division 4, Grupp 2 |
29/04, 17:05 |
Division 3, Grupp 2 |
Fjong Academy FC |
4 - 1 |
FC Helsingør |
Division 4, Grupp 7 |
29/04, 17:10 |
Division 3, Grupp 2 |
FC Fish |
1 - 0 |
FC LIMOMTI |
Division 3, Grupp 1 |
29/04, 17:10 |
Division 4, Grupp 4 |
Vi dræner sumpen |
2 - 1 |
FC Nordsjælland |
Division 4, Grupp 1 |