Landspokalturneringen

Fixtures

Välj runda:
  Hemmalag Resultat Bortalag
25/11, 11:30 Division 3, Grupp 3 Fc gredstedbro 1 - 0 Cheerios United Division 4, Grupp 2
25/11, 11:35 Division 4, Grupp 2 Kamp Spaderne 0 - 2 FC Bøgebjerg Division 3, Grupp 4
25/11, 11:50 Division 3, Grupp 1 VFC VB 2 - 0 Fodboldklubben Division 3, Grupp 2
25/11, 11:50 Division 3, Grupp 1 Drengene Fra Langgade 2 - 1 Club MR Division 4, Grupp 1
25/11, 12:05 Division 2, Grupp 1 FC Søvænget 2 - 1 Pahl IF Superligaen
25/11, 12:15 Division 4, Grupp 2 Kondi drengene 0 - 2 KSV United Division 2, Grupp 2
25/11, 12:15 Division 2, Grupp 1 FC Daja 4 - 0 Samba Fantasterne Division 4, Grupp 8
25/11, 12:20 Division 4, Grupp 7 FC TOPP 2 - 0 KongerneIF Division 5, Grupp 6
25/11, 12:30 Division 4, Grupp 2 LNBK 1 - 0 De Flyvende Riskiks Division 3, Grupp 3
25/11, 12:35 Division 2, Grupp 2 Punch Dreamteam 1 - 0 Ulfborg Panthers Division 2, Grupp 2
25/11, 12:50 Division 5, Grupp 11 BKARA STRIPES 0 - 2 FC Banora Division 3, Grupp 1
25/11, 12:55 Division 3, Grupp 1 Dines FC 0 - 1 Den tunge støvle Division 2, Grupp 2
25/11, 13:10 Division 3, Grupp 2 Priors 1 - 0 FC Nord IF Division 3, Grupp 3
25/11, 13:15 Division 2, Grupp 1 FC Barcelona Club 5 - 0 skalbjerg united Division 3, Grupp 1
25/11, 13:15 Division 5, Grupp 2 Fc Slots 0 - 2 UK fc Division 3, Grupp 1
25/11, 13:20 Division 3, Grupp 4 Apparatjik FC 1 - 2 fc tikai Division 2, Grupp 1
25/11, 13:40 Division 3, Grupp 3 Sorendrenge if 2 - 1 høiers Division 4, Grupp 6
25/11, 13:40 Division 2, Grupp 2 PlutTeam 2 - 0 Forever Midtjylland Division 3, Grupp 2
25/11, 13:50 Division 5, Grupp 10 FC Pellelp 0 - 1 FB Mygind Division 3, Grupp 4
25/11, 13:50 Superligaen Xerez FC 4 - 1 Fc Szybalski Division 3, Grupp 3
25/11, 14:00 Division 5, Grupp 16 Monster Energy IF 0 - 4 Ravne Alliancen Division 3, Grupp 3
25/11, 14:15 Division 4, Grupp 6 FC Prefix 3 - 1 VM Eksperten Division 4, Grupp 6
25/11, 14:15 Division 4, Grupp 3 Glamsbjerg Gorillas 3 - 1 VFB Division 4, Grupp 7
25/11, 14:15 Division 4, Grupp 6 SaintKleppert 2 - 1 Endrup Lightnings Division 6, Grupp 5
25/11, 14:20 Division 4, Grupp 8 FC Sirtan 0 - 3 BAAB Division 2, Grupp 1
25/11, 14:20 Superligaen Stolte Odense 2 - 1 Bayern Munich Superligaen
25/11, 14:25 Division 4, Grupp 1 Marco ODTK 1 - 3 The Miami Heat Division 3, Grupp 2
25/11, 14:30 Division 4, Grupp 3 FC Flintegaard 0 - 2 FC MORTDRIKKERUD Division 3, Grupp 1
25/11, 14:35 Division 2, Grupp 1 White Swan Masters 3 - 1 RandersRangers Division 3, Grupp 1
25/11, 14:45 Division 3, Grupp 4 Footballfive 0 - 1 Team JH Division 2, Grupp 1