Copa del Rey

Fixtures

Välj runda:
  Hemmalag Resultat Bortalag
29/06, 11:40 Division 3, Grupp 1 Fc ringridderen 0 - 1 Capitol United FC Division 2, Grupp 1
29/06, 11:45 Division 3, Grupp 1 Team Wacker 0 - 2 Longkicker Wizards FC La Primera
29/06, 11:50 La Primera Laxus Dreyar 4 - 0 talentholdet dk Division 4, Grupp 2
29/06, 12:15 Division 5, Grupp 3 Zlackz FC 2 - 4 Brynilds Disciple Division 3, Grupp 1
29/06, 12:55 Division 4, Grupp 3 Ulsteds Veteraner 0 - 4 FC LUC Division 3, Grupp 1
29/06, 13:05 Division 4, Grupp 7 Team Vollingg 0 - 5 Wudang Division 4, Grupp 4
29/06, 13:05 Division 2, Grupp 2 FC Reas 8 - 0 FC Magaluf Division 4, Grupp 1
29/06, 13:25 Division 2, Grupp 1 Dumlegnaskerne 5 - 0 Lethyge Division 4, Grupp 6
29/06, 13:30 Division 4, Grupp 7 Mesterholdet 0 - 3 DetSkalNokGå Division 3, Grupp 2
29/06, 13:35 Division 4, Grupp 6 FC WuIff 1 - 3 Kavermester Division 3, Grupp 4
29/06, 13:45 Division 4, Grupp 4 FC Boye 1 - 0 Chickenlegs United Division 4, Grupp 2
29/06, 13:50 Division 2, Grupp 2 OZZ MANS 1 - 0 I Chody I Division 3, Grupp 1
29/06, 14:00 Division 2, Grupp 2 Fc Meyerheim 2 - 0 FK Era In Pixels Division 3, Grupp 3
29/06, 14:20 Division 4, Grupp 8 Fc in you face 7 - 0 Brede CF Division 6, Grupp 1
29/06, 14:30 Division 2, Grupp 2 Da Babies 1 - 0 Harlem Heroes Division 5, Grupp 10
29/06, 14:55 Division 3, Grupp 4 Real Ænder 0 - 3 Rønbjerg United Division 2, Grupp 2
29/06, 15:30 Division 2, Grupp 2 Atlantis 0 - 2 Ipswich Town Allstars La Primera
29/06, 16:20 Division 3, Grupp 1 Starup FC 5 - 0 Barca Dreams Division 5, Grupp 4
29/06, 16:45 Division 5, Grupp 9 Gunnerssss 0 - 2 Andersen Elite Division 3, Grupp 3
29/06, 16:50 Division 3, Grupp 4 Green Bay Packers 0 - 5 Los galacticos Real La Primera
29/06, 17:25 Division 2, Grupp 2 prota zota 6 - 0 Hamilton Rovers Division 5, Grupp 7
29/06, 17:40 Division 3, Grupp 4 Vejlby Risskov United 7 - 1 Asteras FC Division 5, Grupp 8
29/06, 18:40 Division 4, Grupp 6 Lause stuen 1 - 5 Fc Gottlieb Division 5, Grupp 1
29/06, 18:45 Division 3, Grupp 3 The Green Knights 0 - 2 Slagelse Youngboys Division 3, Grupp 2
29/06, 18:55 Division 4, Grupp 5 Team Firestar 3 - 0 Liverpool The Bedst Division 4, Grupp 3
29/06, 19:10 Division 3, Grupp 2 Ez For Real 0 - 1 fc sølvræven Division 3, Grupp 2
29/06, 19:10 Division 3, Grupp 2 FC Champens 2 - 1 The Reapers Division 3, Grupp 3
29/06, 19:10 Division 4, Grupp 8 The Dukes 1 - 2 NTUA FC Division 4, Grupp 8
29/06, 19:15 La Primera Atletico de Taastrup 2 - 0 Vejen Boldklub Division 5, Grupp 4
29/06, 19:15 Division 4, Grupp 6 Magleby giants 0 - 4 THHH Division 3, Grupp 1