Coppa Italia

Fixtures

Välj runda:
  Hemmalag Resultat Bortalag
30/06, 11:25 Division 4, Grupp 4 FC claus 0 - 1 FC Nielsen FC Division 2, Grupp 1
30/06, 12:05 Division 2, Grupp 2 FC Optimistic 4 - 0 KINGSFIELD DT Division 4, Grupp 4
30/06, 12:05 Division 3, Grupp 4 Staach IF 2 - 0 Aspire Vo FC Division 4, Grupp 1
30/06, 12:20 Division 3, Grupp 2 hesselholt da gang 0 - 3 Newcastle og BK Serie A
30/06, 12:20 Division 3, Grupp 1 Haderslev Juve 3 - 2 chelsea fcf Division 3, Grupp 4
30/06, 12:30 Serie A Juventus FC 2 - 1 Babylon Division 3, Grupp 4
30/06, 12:30 Division 5, Grupp 2 fc world ov nerds 0 - 3 Merz Academy FC Division 2, Grupp 2
30/06, 12:40 Division 5, Grupp 4 Diament Garwolin 1 - 2 FCsejer Division 3, Grupp 1
30/06, 12:45 Division 3, Grupp 2 Whitehawk United 1 - 0 Fc vejvad Division 4, Grupp 2
30/06, 12:55 Division 2, Grupp 2 Dallerdrengene 6 - 0 Bjæffen United Division 5, Grupp 8
30/06, 13:00 Division 4, Grupp 7 FCV Milano 2 - 4 AC Elba Division 3, Grupp 3
30/06, 13:15 Division 3, Grupp 2 FC Du Ved Det 0 - 1 FC Lamah Division 3, Grupp 1
30/06, 13:15 Division 4, Grupp 1 CamMar FC 0 - 2 Cobrazz Division 2, Grupp 1
30/06, 13:25 Division 4, Grupp 2 The Incredibles 1 - 0 FC Hulbaek Division 5, Grupp 5
30/06, 13:55 Division 4, Grupp 2 FC Armigoes 2 - 1 Nillepige Division 3, Grupp 1
30/06, 13:55 Division 3, Grupp 2 FC Pisa 3 - 1 AS Nordfyn Division 4, Grupp 7
30/06, 14:00 Division 4, Grupp 4 Tru Blu FC 1 - 2 BK Posten Division 3, Grupp 2
30/06, 14:05 Division 2, Grupp 2 TEAM Candid 3 - 0 AC Mistral Division 3, Grupp 4
30/06, 14:10 Division 3, Grupp 2 Shelby Company Limited 1 - 0 Naverens FC Division 2, Grupp 1
30/06, 14:15 Division 2, Grupp 2 Mollymis 2 - 1 Fyn United Division 3, Grupp 4
30/06, 14:30 Division 4, Grupp 4 Lagerbon FC 0 - 3 Inter FC Division 3, Grupp 1
30/06, 14:35 Division 3, Grupp 1 Lecce United 6 - 0 Fc AntikS Division 5, Grupp 4
30/06, 14:40 Division 4, Grupp 3 FC MidtjylIand 0 - 7 Ac dragon IF Serie A
30/06, 14:40 Division 5, Grupp 3 Calcio Arsenal 2 - 0 Andeby United BK Division 4, Grupp 5
30/06, 14:50 Division 6, Grupp 1 Zimbabwe Rangers 0 - 2 Aduriz XI Division 3, Grupp 4
30/06, 15:00 Division 4, Grupp 4 FC Mosta 2 - 1 ACM Kilpin Division 4, Grupp 6
30/06, 15:00 Division 4, Grupp 5 Mester Manchester 0 - 1 Genoa Serie A
30/06, 15:10 Division 3, Grupp 2 Agerbæk SF 2 - 0 Asaa If Division 4, Grupp 5
30/06, 15:15 Division 4, Grupp 1 AC Napoli 0 - 1 Chefen af AUD Division 3, Grupp 2
30/06, 15:25 Division 2, Grupp 2 Barbaras Boyz 1 - 3 Kawahashi Allstars Division 3, Grupp 4