Division 7, Grupp 6

Matcher

Välj datum:
Tidpunkt Hemmalag   Bortalag
Lör, 30 Maj 2020 00:15:00 +0200 Stenbjærg 3 - 0 FC Nordskov
Lör, 30 Maj 2020 01:35:00 +0200 Enø By 0 - 0 SaintKleppert Youth squad
Lör, 30 Maj 2020 06:40:00 +0200 FC Bondeby 3 - 1 Dalbyover
Lör, 30 Maj 2020 06:55:00 +0200 FC Morild 0 - 2 FC Astralis Stars Youth squad
Lör, 30 Maj 2020 07:20:00 +0200 Klattrup FC Youth squad Upptakt SaintKleppert Youth squad
Lör, 30 Maj 2020 07:30:00 +0200 Dalbyover Upptakt Klattrup FC Youth squad
Lör, 30 Maj 2020 07:45:00 +0200 FC Astralis Stars Youth squad Upptakt Kunnerup
Lör, 30 Maj 2020 08:00:00 +0200 Enø By Upptakt Deportivo Portadores Youth squad
Lör, 30 Maj 2020 08:10:00 +0200 Kunnerup Upptakt Klattrup FC Youth squad
Lör, 30 Maj 2020 08:20:00 +0200 FC Ennebølle Upptakt FC Morild
Lör, 30 Maj 2020 08:35:00 +0200 Dalbyover Upptakt Stenbjærg
Lör, 30 Maj 2020 08:50:00 +0200 Vraagaard Upptakt FC Ennebølle
Lör, 30 Maj 2020 09:00:00 +0200 Gamle Asmild Upptakt Kunnerup
Lör, 30 Maj 2020 09:00:00 +0200 Stenbjærg Upptakt Deportivo Portadores Youth squad
Lör, 30 Maj 2020 09:15:00 +0200 Deportivo Portadores Youth squad Upptakt FC Nordskov
Lör, 30 Maj 2020 10:10:00 +0200 Deportivo Portadores Youth squad Upptakt Gamle Asmild
Lör, 30 Maj 2020 11:35:00 +0200 FC Astralis Stars Youth squad Upptakt Vraagaard
Lör, 30 Maj 2020 12:40:00 +0200 Stenbjærg Upptakt FC Thylejren
Lör, 30 Maj 2020 13:05:00 +0200 Vissenbjerg Kirke Upptakt Stenbjærg
Lör, 30 Maj 2020 15:10:00 +0200 FC Thylejren Upptakt Vraagaard
Lör, 30 Maj 2020 15:20:00 +0200 FC Morild Upptakt Vraagaard
Lör, 30 Maj 2020 16:05:00 +0200 Vissenbjerg Kirke Upptakt Enø By
Lör, 30 Maj 2020 16:40:00 +0200 FC Nordskov Upptakt FC Thylejren
Lör, 30 Maj 2020 16:55:00 +0200 SaintKleppert Youth squad Upptakt FC Astralis Stars Youth squad
Lör, 30 Maj 2020 17:15:00 +0200 Kunnerup Upptakt FC Ennebølle
Lör, 30 Maj 2020 17:45:00 +0200 FC Nordskov Upptakt Vissenbjerg Kirke
Lör, 30 Maj 2020 19:25:00 +0200 Klattrup FC Youth squad Upptakt FC Morild
Lör, 30 Maj 2020 19:35:00 +0200 SaintKleppert Youth squad Upptakt FC Bondeby
Lör, 30 Maj 2020 19:45:00 +0200 FC Nordskov Upptakt FC Bondeby
Lör, 30 Maj 2020 19:55:00 +0200 Deportivo Portadores Youth squad Upptakt FC Bondeby
Lör, 30 Maj 2020 20:20:00 +0200 SaintKleppert Youth squad Upptakt Gamle Asmild
Lör, 30 Maj 2020 20:20:00 +0200 FC Bondeby Upptakt Vissenbjerg Kirke
Lör, 30 Maj 2020 20:30:00 +0200 Gamle Asmild Upptakt Dalbyover
Lör, 30 Maj 2020 21:40:00 +0200 Dalbyover Upptakt Enø By
Lör, 30 Maj 2020 23:20:00 +0200 FC Thylejren Upptakt FC Ennebølle
Lör, 30 Maj 2020 23:35:00 +0200 Vissenbjerg Kirke Upptakt FC Thylejren