La Primera

Matcher

Välj datum:
Tidpunkt Hemmalag   Bortalag
Lör, 8 Aug 2020 00:15:00 +0200 Vasjagus CF 0 - 4 Lowestoft Town
Lör, 8 Aug 2020 01:15:00 +0200 Badeboldene 1 - 1 Lowestoft Town
Lör, 8 Aug 2020 01:35:00 +0200 Team Aerox 3 - 1 Rush Co
Lör, 8 Aug 2020 01:40:00 +0200 Badeboldene 0 - 2 FC Jensenkk
Lör, 8 Aug 2020 02:35:00 +0200 Longkicker Wizards FC 1 - 2 Steeltown City
Lör, 8 Aug 2020 05:15:00 +0200 Lowestoft Town 1 - 0 Longkicker Wizards FC
Lör, 8 Aug 2020 07:00:00 +0200 Rush Co 2 - 0 Rimo of Silence
Lör, 8 Aug 2020 08:50:00 +0200 Team Harreby 2 - 0 Da Babies
Lör, 8 Aug 2020 08:55:00 +0200 Longkicker Wizards FC Upptakt Real Esbjerg
Lör, 8 Aug 2020 09:25:00 +0200 Team Aerox Upptakt Rimo of Silence
Lör, 8 Aug 2020 10:05:00 +0200 Vasjagus CF Upptakt FC Reas
Lör, 8 Aug 2020 11:05:00 +0200 Da Babies Upptakt Liverpool XI Legends
Lör, 8 Aug 2020 12:30:00 +0200 Whitehawks Upptakt Liverpool XI Legends
Lör, 8 Aug 2020 12:45:00 +0200 Badeboldene Upptakt Atletico de Taastrup
Lör, 8 Aug 2020 13:05:00 +0200 Rush Co Upptakt Da Babies
Lör, 8 Aug 2020 13:15:00 +0200 Team Aerox Upptakt Real Esbjerg
Lör, 8 Aug 2020 13:35:00 +0200 Real Esbjerg Upptakt Vasjagus CF
Lör, 8 Aug 2020 13:35:00 +0200 Da Babies Upptakt FC Reas
Lör, 8 Aug 2020 13:40:00 +0200 FC Jensenkk Upptakt Team Aerox
Lör, 8 Aug 2020 14:15:00 +0200 FC Jensenkk Upptakt Da Babies
Lör, 8 Aug 2020 15:45:00 +0200 Real Esbjerg Upptakt Badeboldene
Lör, 8 Aug 2020 16:20:00 +0200 FC Reas Upptakt Whitehawks
Lör, 8 Aug 2020 16:30:00 +0200 Lowestoft Town Upptakt Whitehawks
Lör, 8 Aug 2020 16:35:00 +0200 Team Harreby Upptakt FC Jensenkk
Lör, 8 Aug 2020 16:45:00 +0200 Rush Co Upptakt Team Harreby
Lör, 8 Aug 2020 18:25:00 +0200 Liverpool XI Legends Upptakt FC Reas
Lör, 8 Aug 2020 19:10:00 +0200 FC Jensenkk Upptakt Rush Co
Lör, 8 Aug 2020 19:20:00 +0200 Steeltown City Upptakt Liverpool XI Legends
Lör, 8 Aug 2020 20:15:00 +0200 Team Harreby Upptakt Atletico de Taastrup
Lör, 8 Aug 2020 20:40:00 +0200 Atletico de Taastrup Upptakt Longkicker Wizards FC
Lör, 8 Aug 2020 20:55:00 +0200 Rimo of Silence Upptakt Badeboldene
Lör, 8 Aug 2020 21:15:00 +0200 Steeltown City Upptakt Vasjagus CF
Lör, 8 Aug 2020 21:45:00 +0200 Longkicker Wizards FC Upptakt Rimo of Silence
Lör, 8 Aug 2020 22:20:00 +0200 Whitehawks Upptakt Steeltown City
Lör, 8 Aug 2020 22:50:00 +0200 Atletico de Taastrup Upptakt Team Aerox
Lör, 8 Aug 2020 23:00:00 +0200 Rimo of Silence Upptakt Team Harreby